با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

دانلود و خرید کتاب چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند  نوشته  فریبا  سبز چمنی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند

«چگونه با نوجوانان صحبت کنیم تا گوش دهند و چگونه گوش دهیم تا نوجوانان صحبت کنند» کتابی در زمینه روان‌شناسی کودک و نوجوان به قلم ادل فبر و الین مازیلیش است. این کتاب راهنمایی عملی برای والدینی است که فرزندشان به سنین نوجوانی رسیده‌است و کم‌کم دنیای او درگرگون می شود؛ کم حوصله است. با بزرگ‌ترها و جمع آنها مشکل دارد، حس می‌کند کسی حرفش را نمی‌فهمد و بحران‌هایی این‌چنینی که مختص دوره نوجوانی است را تجربه می‌کند. در این میان پدرو مادر باید تلاش کنند تا به نوجوان خود بیش از پیش نزدیک شوند و سعی کنند زبان او را بفهمند و دغدغه‌هایش را بشناسند. این کتاب یک راهنمای خوب برای والدینی است که به دنیای نوجوانشان و سلامت روحی و روانی او اهمیت می‌دهند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
سارا پارسا
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

این کتاب را در بامداد 27 مهر تمام کردم. کتاب خوب و عملیاتی ای بود. مثال‌ها و تکلیفهای خیلی خوبی داشت. و خیلی دقیق و درست و واقعی تنش‌های نوجوان و والدین رو مطرح کرده. فقط خیلی احساس میشه منم

- بیشتر
n.shams
۱۳۹۸/۱۰/۰۸

عالیه نکاتی ساده اما موثر در زندگی که به آن اهمیت داده نمیشود و خلاصه گوش دادن فعال و صحبت کردن به وقتش و سرزنش و نصیحت ممنوع

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
اما اگر بتوانید فضایی در خانه‌تان ایجاد کنید که بچه‌ها به راحتی احساساتشان را بیان کنند، احتمال بیشتری وجود دارد که نسبت به احساسات شما پذیرا باشند و تمایل بیشتری داشته باشند که دیدگاه بزرگسالانشان را مورد توجه قرار دهند.
حسنا296
بنابراین، کاری که ما نیاز داریم انجام دهیم این است که فکرمان را از چطور کارها را روبه‌راه کنم؟ به چطور بچه‌هایم را توانا کنم تا کارها را خودشان انجام دهند؟ تغییر دهیم.
حسنا296

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶
تعداد صفحات۱۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۶