با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیاده‌روهای ناهموار

دانلود و خرید کتاب پیاده‌روهای ناهموار

۳٫۷ از ۶ نظر
۳٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیاده‌روهای ناهموار  نوشته  نازیلا نوبهاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پیاده‌روهای ناهموار

نازیلا نوبهاری (-۱۳۵۰) در «پیاده‌روهای ناهموار» سفری از ترس تا طلوع عشق و رهایی را به تصویر کشیده‌است. داستان درباره دختری به نام مانلی است. که پدر و مادرش در زمان کودکی او به خاطر ناسازگاری‌های زیاد از هم جدا شده‌اند. مانلی با پدربزرگش زندگی می‌کند در حالی که یک سوال بزرگ همیشه در ذهنش است. او می خواهد بداند که دقیقا کیست و چرا پدرو مادرش رهایش کردند؟ به دانشگاه می‌رود و ادبیات و فلسفه می‌خواند، عاشق علوم ماورایی می‌شود و تلاش می کند تا ترس و عشق را در زندگی بشناسد پس از بازگشت از سفر ی به شرق دور که همیشه آرزویش را داشت، با جوانی به نام حامد که دو سال از خودش کوچکتر است ازدواج می‌کند. غافل از آن‌که پسر دیگری به نام رامین که قبلا او را می‌شناخته، از این ازدواج به شدت عصبی شده و نقشه‌های شومی برایش کشیده‌است. یک روز چند نفر به عنوان مامور، مانلی را دستگیر می‌کنند و در حالی که باردار بوده او را به بازداشت‌گاهی متروکه می برند و ... نوبهاری با قلم خوب و استوارش داستان دیروز و امروز مانلی را در برش‌های مناسب و بدون تاثیر منفی بر کلیت آن روایت کرده‌است. مشکلات سیاسی و اجتماعی، عناصر همیشگی داستان‌های او و جامعه، انسانیت و هستی، مضمون آنها است. او اشاره ها و نشانه ها را در داستان هایش هنرمندانه به‌کار می‌گیرد تا خواننده را نامحسوس به دنبال خود بکشاند. شخصیت‌پردازی‌های نازیلا نوبهاری به گونه‌ای است که قهرمانان داستان را زیباتر از واقعیت نشان می‌دهد بدون این که از آنها اسطوره بسازد. دو کتاب «دوشیزه مهتاب» و »یک فنجان قهوه تلخ» نیز برای علاقه‌مندان به آثار نوبهاری پیش از این در طاقچه منتشر شده‌است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
raheleh mazafari66
۱۳۹۸/۰۷/۲۶

لذت بردم ،محتوایی پر از تلنگرکه با خوندنش نگاهم به زندگی عوض شد 👌توصیه میکنم حتما بخونید

گل سرخ
۱۴۰۰/۰۳/۲۳

کتاب خیلی خوبی بود از خوندنش لذت بردم ای کاش ما می تونستیم حداقل نصف ایمان و امیدواری مانلی را داشته باشیم مطمئنم اونوقت زندگی خیلی زیبا تر بود

r.heidari
۱۳۹۸/۰۳/۲۷

دوست نداشتم، جالب نبود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۷۰۴-۶
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۷۰۴-۶