با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برندها و برندسازی

دانلود و خرید کتاب برندها و برندسازی

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برندها و برندسازی  نوشته  ریتا کلیفتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب برندها و برندسازی

«برندها و برندسازی» نوشته ریتا کلیفتون و جان سیمونز به موضوعی می‌پردازد که امروزه در دنیای اقتصاد یکی از پررنگ‌ترین مباحث است. مفهوم برند و برندسازی به گونه‌ای پیروز میدان اقتصاد بوده‌است که احزاب سیاسی و سازمان‌ها نیز ترغیب شده‌اند خود را همچون برند جلوه دهند. این کتاب قصد دارد تا درک بهتری از این حوزه پیچیده و تا حدی هیجان‌انگیز ایجاد کند و از آنجا که استادان و تحلیل‌گران پیشرو در این زمینه آن را نوشته‌اند، مفاهیم برند و برندسازی را در محیط تاریخی خود قرار داده، تفکرات فعلی درباره آن و بهترین شیوه کار را توصیف کرده و الگوهای برندها در آسیا و دنیای دیجیتال را مرور می‌کند و همچنین برخی افکار را در مورد آینده مطرح می‌کند. بخش اول کتاب به این مسئله می‌پردازد که اصولا چرا باید به فکر برندسازی بود؟ برندها چه ارزش‌های اجتماعی و اقتصادی دارند و آنچه برند را مهم می‌کند چیست؟ بخش دوم به معرفی بهترین شیوه کار در برندسازی می‌پردازد و در بخش سوم به نام آینده برندها، موضوع جهانی‌شدن و برندها و آینده برندها مطرح می‌شوند. مطالعه این اثر برای تمامی مدیران و صاحبان کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک،جامعه‌شناسان و علاقه‌مندان به مباحث اقتصاد-اجتماعی مفید است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
امیرفربد
۱۳۹۷/۰۴/۳۰

معمولا متون مدیریتی که ترجمه می شوند در فرآیند ترجمه کیفیت مطالب و به کلامی ساده تر جان مطلب منتقل نمی شود در نتیجه متن را می توانید بخوانید ولی جان مطلب رو درک نمی کنید یا برای درک پیام

- بیشتر
Travis
۱۳۹۹/۰۲/۰۸

در مورد شناخت مفهوم برند و چرایی وجود آن مطالب جالبی از افراد متخصص در این حوزه بیان شده است. هر فصل به قلم یکی از این افراد است و مطالب آموزنده‌ای را شامل می‌شود.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۷)
برند باید به‌طور مشترک به بازاریابی، منابع انسانی و عملیات تعلق داشته باشد، زیرا هر یک از آنها در ارائه برند به مشتریان نقشی اساسی دارد.
Travis
بازارهای آزاد که توسط سیاستمدارانی اداره می‌شود که به شکلی دموکراتیک انتخاب شده‌اند و به واسطه مقرراتی که به دقت تعیین شده‌اند حمایت می‌شوند، بهترین شیوه برای ریشه‌کن کردن و تنبیه رفتارهای بد هستند.
Travis
عناصر اصلی هویت کلامی می‌خواهد زبان یک برند را متمایز سازد. این عناصر می‌تواند شامل موارد زیر باشد: - نام؛ - یک نظام نام‌گذاری برای محصولات، برندهای فرعی و گروه‌ها؛ - عنوان فرعی یا شعار تبلیغاتی؛ _ اصول خوش‌آوایی؛ _ استفاده از داستان‌ها.
Travis
سطوح بالای نارضایتی که از جانب غربی‌ها مطرح می‌شود می‌تواند بازتاب این باشد که آنها فرصت دارند به رضایت معنوی بیندیشند و این تفننی است که تنها به واسطه اقتصاد موفق به وجود می‌آید.
Travis
امروز دیگر یک برند آن چیزی نیست که شرکت ادعا می‌کند. به گفته کریس اندرسون از مجله وایرد، امروز برند «آن چیزی است که گوگل می‌گوید.»
Travis
امروز بیشتر برندهای بزرگ دنیا صاحبان آمریکایی دارند که این عمدتا به دلیل نظام‌های آزاد سیاسی، تجاری و اجتماعی آمریکاست. اما دانش و شیوه کار برندهای بزرگ می‌تواند همه جای دنیا به کار برده شود و اکنون این اتفاق می‌افتد.
Travis
یک برند چیزی فراتر از یک نماد تصویری یا شعاری به یاد ماندنی است؛ برند، ماموریت، چشم‌انداز، اصول عملیاتی و تاکتیک‌های یک سازمان را استوار می‌سازد.
Travis
شاید برندها طبیعتا ناملموس باشند، اما برندهای موفق، درآمدهایی ملموس حاصل می‌کنند.
Travis
در حالت آنلاین مردم راحت می‌توانند در دنیا گروه‌هایی بیابند که به آن بپیوندند و با افراد یا برندهایی که از جهتی خاص با آنها هم‌فکر هستند ارتباط برقرار کنند. بهترین برندها می‌توانند این کارها را انجام دهند تا به واسطه جریان دائمی از نوآوری‌های ارتباطی مبنی بر این دلبستگی و شور مشترک با مشتریان کنار بیایند و مسیر مشتریان برای یافتن و ارتباط برقرار کردن با این برندها هموار شود.
Travis
برندها به شکلی روزافزون به یک تجریه مشتری متمایز نیاز دارند. در واقع یک برند همان تجربه است، البته نه تنها به واسطه رفتار افراد آن. برند باید اصول مرکزی سازماندهی برای همه کس و همه چیز باشد.
Travis

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۱۰-۸
تعداد صفحات۴۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۵۹۱-۱۰-۸