با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تحمل ناکامی

دانلود و خرید کتاب تحمل ناکامی

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تحمل ناکامی  نوشته  ویلیام ج. ناوس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تحمل ناکامی

شما قصد دارید کتاب فوق‌العاده‌ی روان‌شناس مستعد و روشن‌فکر، دکتر ویلیام جی. ناس به نام «تحمل ناکامی» را بخوانید، کتابی که باید در فهرست مطالعات اصلی هر شخص فرهیخته‌ای باشد. ناکامی، موضوعی است که هر یک از ما به نوبه خود با آن تجربه شخصی و شاید تجربه دردناکی داشته‌ایم. این اثر نه صرفا کتابی برای کمک به خود است که راه‌حل‌های سریع و موقتی برای مشکلات پایدار وعده می‌دهد و نه کتابی از کلمات قصار طلایی که اگر مجدانه حفظ شود منجر به تغییرات سحرآمیز سرب به طلا می‌شود.

بلکه، این کتاب کتابی است که شما قصد دارید با آن کار کنید. شما نمی‌توانید فقط پشت صندلی راحتی خود بنشینید و دریافت کننده بی‌فکر و منفعل چند ورد جادوگری باشید. شما باید از شرکت‌کنندگان فعال در این استراتژی‌ها باشید. همان‌طور که دکتر کناس بارها و بارها به شما خواهد گفت کلید نهایی برای تغییر عمل است. در این کتاب، نویسنده یک برنامه تهذیب روانی را شرح می‌دهد که در این برنامه، شما در صورت لزوم درد ناچیزی را در عضلات روانی خود احساس می‌کنید.

پس اگر منبعی را می‌خواهید که طرح بسیار مؤثری برای مدیریت ناکامی‌هایتان داشته باشد، کتاب مناسبی را می‌خوانید. در این کتاب فوق‌العاده، نویسنده تحلیل عمیقی از این‌که چطور ما خودمان را ناامید و سرخورده می‌کنیم و راهکارهای روشن‌گری را برای اینکه چطور بتوانیم بر ناکامی‌های خود غلبه کنیم ارائه می‌دهد. او از طریق رویکرد آگاهی و عمل خود نشان می‌دهد چطور می‌توان بر ناکامی‌ها غلبه کرد، استرس را کاهش داد و اعتماد بنفس داشت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mil
۱۳۹۷/۰۵/۰۳

خیلی کتاب شاخصی نیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۰۳
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۲۱۷-۱
تعداد صفحات۲۶۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۰۳
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۲۱۷-۱