با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهبردهای پردازش و تدوین محتوای آموزش الکترونیک

دانلود و خرید کتاب راهبردهای پردازش و تدوین محتوای آموزش الکترونیک

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهبردهای پردازش و تدوین محتوای آموزش الکترونیک  نوشته  بهمن زندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب راهبردهای پردازش و تدوین محتوای آموزش الکترونیک

امروزه نظام‌های آموزش مبتنی بر فناوری اطلاعات در فرایند آموزش بشر جایگاه خاصی یافته و فرایند آموزش و تدریس به مراتب انعطاف‌پذیرتر از قبل شده‌است. یادگیری الکترونیکی نماینده طبقه و شاخه‌ای بسیار متفاوت از ارتباطات است. این شیوه یادگیری باعث افزایش سرعت و توانایی ارتباطات و افزایش ظرفیت ارسال، دریافت و استفاده از اطلاعات و توانایی گذر از زمان و مکان برای مقاصد آموزشی شده‌است. آموزش و تدریس مبتنی بر فناوری اطلاعات محیط گسترده‌تری را پوشش داده و با الهام از فرایند آموزش سنتی دارای دو مرحله عمده‌است: مرحله پدیدآوری (تهیه و تدوین) و مرحله آموزش. در مرحله پدیدآوری، مواد آموزشی الکترونیکی تهیه، ذخیره و منتقل می‌گردد و مرحله آموزش اختصاص به استفاده و کاربری مواد آموزش الکترونیکی دارد. در کتاب «راهبردهای پردازش و تدوین محتوای آموزش الکترونیک»، نویسندگان کوشیده‌اند چگونگی پردازش رمزهای کلامی (زبان مکتوب) و رمزهای غیرکلامی (عناصر زیبایی‌شناختی مانند رنگ، موسیقی) را در تدوین محتوای آموزشی الکترونیکی مورد بحث و بررسی قرار دهند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
محدثه محدثه
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

بسیار عالی چهارتا کتاب دیگه میخواستم ولی در ارشیو کتابخونه نبود روش تدریس فارسی نویسنده بهمن زندی اخلاق حرفه ای در تعلیم و تربیت نویسنده احد فرامرز قرا ملکی مکتب های فلسفی و نظریه های تربیتی مولف اکبر رهنما سازمان ها و قوانین آموزش و

- بیشتر
Mohadese Kargar
۱۳۹۹/۰۹/۰۵

من این کتاب رو خریدم ولی توی لیست کتابهای من نیست

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۱/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۷۳۰-۹
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۱/۲۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۸۷-۷۳۰-۹