با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صحبت در جمع به زبان ساده

دانلود و خرید کتاب صحبت در جمع به زبان ساده

۲٫۲ از ۶ نظر
۲٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صحبت در جمع به زبان ساده  نوشته  آزیتا نجات‌مهر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صحبت در جمع به زبان ساده

سخن کان از سر اندیشه ناید/ نوشتن را و گفتن را نشاید نظامی می‌گویند نود درصد افراد ترجیح می‌دهند در تابوت باشند تا پشت میز خطابه! برای نجات این سرگردان‌ها، لوری روزاکیس راهنمایی با نام «صحبت در جمع به زبان ساده» نگاشته‌است که تمام راهبردهای لازم را برای گذشتن از هزارتوی ذاتی در سخنرانی تشریح می‌کند. از بین بردن ترس از سکوی سخنرانی تا فهمیدن تحقیقات، تا ارائه اعتمادبه‌نفس صوتی. این اثر کتابی جامع، خواندنی، سرگرم‌کننده و آموزنده است. این کتاب که یکی از کتاب‌های مجموعه «توصیه‌های جادویی برای زندگی بهتر» است به شش بخش تقسیم می‌شود که شما را به فرایند نوشتن متن و ارائهٔ سخنرانی می‌برد. شما یادخواهیدگرفت که سخنرانی متضمن کارهایی بسیار بیشتر از ایستادن پشت میز خطابه و حرف زدن است ـ درواقع، این بخش آسان کار است! شما خواهید فهمید که پیش از سخنرانی باید به برنامه‌ریزی دقیق، تجزیه و تحلیل، تحقیقات، نوشتن متن، ویرایش و تمرین بپردازید و بعد از سخنرانی هم نوبت به جمع کردن یادداشت‌ها، رفتن به طرف صندلی خودتان و جمع‌آوری بازخوردها می‌رسد. و خواهید فهمید که چگونگی بیان مطلب به اندازهٔ محتوای آن اهمیت دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
mehran56
۱۳۹۸/۰۶/۲۹

خوب است ارزش خواندن داره

farnusha
۱۳۹۷/۱۱/۲۳

خوندن این کتاب واقعاً لطفی نداشت.به نظر می رسید که این نویسنده ی این کتاب فقط قصد داشته کتابی رو بنویسه و دیگه به اینکه چه دستاوردهایی داشته که میخواد با مخاطب به اشتراک بذاره اهمیت نداده.ناراحت کنندست که بگم

- بیشتر
صبا۶۴
۱۳۹۷/۰۶/۰۸

ترجمه ضعیف. بسیاری جاها گنگ و مبهمه. اسم کتاب هست صحبت کردن در جمع، اما موضوعش سخنرانیه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
«ما چیزی برای ترسیدن به غیر از خود ترس نداریم.»
ــسیّدحجّتـــ
شوهر زنی چند ماه در حالت اغما بود. او روز و شب در بیمارستان بود. وقتی به هوش آمد از همسرش خواست نزدیک‌تر بشود. وقتی زن نزدیک شوهرش نشست، او گفت: «می‌دانی، تو در تمام سختی‌ها همراه من بودی. وقتی اخراج شدم، از من حمایت کردی. وقتی در کارم شکست خوردم، کنار من بودی. وقتی به من شلیک شد، تو در کنارم بودی. وقتی خانه‌مان را از دست دادیم، تو از من حمایت کردی. وقتی کم‌کم سلامتی‌ام را از دست دادم، تو هنوز در کنارم بودی. وقتی دربارهٔ تمام این حوادث فکر می‌کنم، می‌بینم تو باعث بدبیاری من هستی!»
kian pazoki
مارسل پروست رمان‌نویس فرانسوی گفته است: «سفر اکتشافی حقیقی جستجوی چشم‌اندازهای جدید نیست، بلکه داشتن چشم‌هایی نو است.»
kian pazoki
وقتی به جای فکر کردن در مورد خودتان شروع به فکر کردن دربارهٔ موضوعتان کنید، به احتمال قوی ترستان از سکوی سخنرانی کاهش پیدا می‌کند.
saaadi_h
وقتی سوارکاران در مسابقه به هدف می‌رسند، متوقف نمی‌شوند.
kian pazoki

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۱۳ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۲
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۴۳-۵‬‬
تعداد صفحات۵۱۳صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۲
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۴۳-۵‬‬