با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه رابطه‌ زناشویی خود را نجات دهید

دانلود و خرید کتاب چگونه رابطه‌ زناشویی خود را نجات دهید

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه رابطه‌ زناشویی خود را نجات دهید  نوشته  فیلیپ مک‌گراو (دکتر فیل)  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه رابطه‌ زناشویی خود را نجات دهید

چنان‌چه زندگی زناشویی شما با مشکل مواجه شده‌است؛ کتاب «چگونه رابطه زناشویی خود را نجات دهید» اثر دکتر فیلیپ مک‌گراو صرف نظر از این که این مشکل بزرگ باشد یا کوچک، روش سروسامان دادنش را به شما خواهدآموخت. تمرکز اصلی این کتاب بر نجات رابطه زناشویی شما و تجدید پیوند با همسرتان است، ولی عامل اصلی رسیدن به این هدف خود شما هستید. این کتاب به شما خواهد گفت که اگر خواهان تجدید حیاط روابط با همسرتان هستید باید ابتدا با خودتان تجدید پیوند کنید. شما باید قدرت خود را بازپس گیرید و تبدیل به شخصی شوید که به‌دنبال کیفیت بهتر است، احترام خود را به دیگران القا می‌کند، و به چیزی کمتر از عشق فعال و همیشگی رضایت نمی‌دهد. به مرور که شما به خویشتنِ واقعی خود باز می‌گردید و دربارهٔ رویکرد جدید خود نسبت به عشق، زندگی و دیدگاهتان تصمیم می‌گیرید، این تغییر از درون شما به بیرون بازتاب داده‌می‌شود. هدف و مقصود شما باید بسیار شفاف و واضح باشد. سر و سامان دادن به رابطهٔ زناشویی‌تان و نجات آن، در گروی تلاش شخصِ شماست.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
شما برای ایجاد و حفظ رابطه، ناشایست یا بی‌صلاحیت نیستید. واقعیت تأسف‌آور و بی‌رحمانه این است که کفهٔ ترازو به شدت بر علیه شما سنگین شده است.
مهدیار
رابطهٔ شما به علت عملکرد خودتان در خطر است.
مهدیار
هدف از نوشتن این کتاب همین است. هدف این است که به شما بگویم برای ارضای نیازهای خود و شریک زندگی‌تان چه باید بکنید، و بنیان زندگی‌تان را چگونه بسازید تا رابطهٔ سعادتمندانه‌ای داشته باشید.
Hadim222
نخست این که خیال نکنید خیلی دیر شده است. اگر به این باور نرسید و این حرف را قبول نکنید، چه بسا قبل از این که ما بتوانیم رابطه‌تان را نجات دهیم، به آن خاتمه داده‌اید. ممکن است فکر کنید رابطهٔ شما شکست خورده است، ممکن است فکر کنید همهٔ کارهای ممکن را برای نجات آن کرده‌اید، ممکن است احساس خستگی، درماندگی و شکست کنید، ولی من به شما می‌گویم که باید این فکرها را از سر بیرون کنید، وگرنه در حالی که تخته سنگ بزرگی به پایتان بسته‌اید در آب خفه خواهید شد
Hadim222
به عنوان بخشی از فرایند تجدید پیوند، برنامهٔ قدرتمند چهارده روزهٔ بسیار حساب شده‌ای را خواهید گذراند که در آن شما و همسرتان کم کم زندگی جدیدتان را خواهید ساخت –و در آن فرایند، پیوند مجدد در عمل پیش چشمتان روی خواهد داد.
Hadim222

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۱/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۲۰۰-۴
تعداد صفحات۴۱۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۱/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۲۰۰-۴