با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پنج دقیقه شادی‌بخش (صد تمرین صبحگاهی که به شما کمک می‌کند تمام روز آرام و هدفمند باشید)

دانلود و خرید کتاب پنج دقیقه شادی‌بخش (صد تمرین صبحگاهی که به شما کمک می‌کند تمام روز آرام و هدفمند باشید)

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پنج دقیقه شادی‌بخش (صد تمرین صبحگاهی که به شما کمک می‌کند تمام روز آرام و هدفمند باشید)  نوشته  جفری برنتلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پنج دقیقه شادی‌بخش (صد تمرین صبحگاهی که به شما کمک می‌کند تمام روز آرام و هدفمند باشید)

ممکن است پنج دقیقه هم کوتاه به‌نظر برسد و هم طولانی. زندگی می‌تواند بسیار پرمشغله، سخت، ارزشمند، پیچیده، و یا توان‌کاه باشد. کتاب «پنج دقیقه شادی‌بخش» صد تمرین صبح‌گاهی را به شما پیشنهاد می‌کند که با انجام آنها بتوانید در تمام روز آرام و هدفمند باشید،حضوری چشم‌گیر در زندگی داشته‌باشید، روابط خوبی با دیگران برقرار کنید و زندگی خود را پربار کنید. مفهوم کتاب ساده است: «هر بامداد فقط پنج دقیقه وقت بگذارید، حضوری واقعی داشته‌باشید، با تمام وجود در اختیار خود باشید، و تمرینات ساده‌ای را که در این کتاب ارائه می‌شود با عشق تمام انجام دهید. هر یک از تمرین‌ها یا حرکات پیشنهادی در این کتاب می‌توانند تغییری چشم‌گیر در زندگی شما ایجاد کنند ـ رابطهٔ شما را با خودتان تغییر دهند، نگرش شما به زندگی و رفتار متقابل شما را با دیگران دگرگون سازند، به شما کمک کنند جایگاه خود را در جهان بشناسید، و مفهوم و هدف زندگی را دریابید. این کتاب مال شماست در صورتی که: دوست داشته باشید برای پربار کردن زندگی خود هر کاری بکنید، اما چنان درگیر کار و مسئولیت هستید که فکر نمی‌کنید وقتی برای کارهای دیگر داشته باشید. ندانید برای شادمان‌تر بودن و خرسندتر بودن چه کار کنید. آن‌قدر احساس خستگی داشته باشید و کم‌جان باشید که نتوانید دست به کار دیگری بزنید، حتی اگر بدانید انجام آن کار برای شما مفید خواهد‌بود. کنجکاو باشید و بخواهید تمامی آنچه را در زندگی داخلی و بیرونی شما تأثیر می‌گذارند کشف کنید و به راز انسان بودن پی ببرید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
سینا
۱۳۹۷/۰۲/۲۴

عالیه.... مخصوصاً توضیحاتش درباره مراقبه....تمرکز و انرژی مو درطول روز ده برابر کرده

ghandom
۱۳۹۷/۰۱/۲۶

ادم خودش فکر کنه روش های خییلی بهتری پیدا میکنه...از شروعش معلوم بود فقد میخواسته ی چیزی‌بگه وگرنه ک ارزش خواصی نداره روش ها

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
ضرب‌المثلی قدیمی می‌گوید: «از هر دست بدهی از همان دست پس می‌گیری.» اگر بخواهی به تو محبت کنند، نخست باید محبت کنی. خوشحال کردن دیگران شیوه‌ای جادویی برای خوشحال شدن خود شما است. پنج دقیقه وقت بگذارید و به تعریف و تمجید کسی که دوستش دارید بپردازید. نام او را بالای کاغذی که در اختیار دارید بنویسید و به شکل زیر به تعریف و تمجید او بپردازید: «تو زیباترین لبخند را داری. همهٔ اتاق را روشن می‌کند.» «تو یکی از آدم‌های سخاوتمندی هستی که می‌شناسم.» «تو بلدی چه کار کنی که آدم‌های دیگر احساس کنند دوستشان داری و برای تو عزیز هستند.» «تو نگاه بسیار مثبتی به زندگی داری و من واقعاً دوست دارم کنارت باشم.» «دوستی تو یک دنیا برای من ارزش دارد.» «ممنون که بخشی از شادی زندگی من هستی.» می‌توانید مطالب بالا را برای کسی که دوستش دارید بفرستید و یا پیش خود نگه دارید. حرکتی محبت‌آمیز می‌تواند نقطه مقابل اندوهی خودخواهانه باشد.
سینا
«مراقبه» فعالیتی است که به توجه شما سمت و سو می‌دهد. در نتیجه هشیارتر و فهیم‌تر و عاقل‌تر می‌شوید. مراقبه چیزی به مراتب فراتر از آرامشی ساده است. برخی از شیوه‌های مراقبه با ظرافت زیادی روی توجه شما به ویژگی یا موضوعی ساده تأکید دارند. تمرین‌های دیگر مراقبه بر گسترش روشن‌تر و ژرف‌تر آگاهی از چیزهایی که رخ می‌دهند تمرکز دارند. تمرین‌هایی که در این کتاب وجود دارند هر دو شیوه را شامل می‌شوند. این شیوه‌ها آگاهی و دقت ما را در احساس راحتی و آرامش بیشتر، فهم زیادتر، و گسترش ویژگی‌های مطلوبی مانند مهربانی، دلسوزی، و شادی افزایش می‌دهند. «تصویرپردازی» فرایند اندیشه است که حواس بینایی، شنوایی، بویایی، چشایی، و حس حرکت و وضعیت را شامل می‌شود و آن‌ها را به کار می‌برد. از تصور خود برای آسان‌سازی ارتباط بین ادراک، احساس، و تغییر جسمی بهره می‌برید. تصویرپردازی یکی از قدیمی‌ترین منابع درمان در جهان است. «کار کردن با تمام وجود» اصل و اساس همهٔ حرکت‌هاست. در این کتاب توصیه‌هایی برای انجام روزانهٔ کارها وجود دارد که کمی متفاوت هستند ـ چیزهایی مانند حضور داشتن و دقت داشتن بیشتر، ارتباط کامل‌تر با کارهایی که در حال حاضر آن‌ها را انجام می‌دهید
سینا
همهٔ آدم‌ها به مخمصه افتادن، تن دادن به شغلی که از آن بیزار هستند، گرفتار شدن در رابطه‌ای ناسالم، و تا خرخره بدهکار بودن را تجربه کرده‌اند. گاهی پیش می‌آید دچار مخمصه‌ای شده‌اید که رهایی از آن غیرممکن است. پنج دقیقه وقت بگذارید و به شیوه‌هایی فکر کنید که نگذارد تحت فشار قرار بگیرید و به مخمصه بیفتید. حتی اگر راه‌حلی موقتی به نظرتان نمی‌رسد، شکیبایی خود را حفظ کنید و فکر کنید دور و برتان گزینه‌های دیگری وجود دارد که اگر به آن‌ها روی خوش نشان دهید می‌توانند به عنوان جایگزین به کار روند. چشم‌اندازی را در نظر بگیرید که در برنامه‌های گوناگون ممکن است باعث شادمانی شما شود. از خودتان بپرسید: «چرا فکر می‌کنم دچار مخمصه شده‌ام و به دام افتاده‌ام؟» «آیا برای خوشبخت بودن واقعاً به این چیزها نیاز دارم؟» «آیا می‌توانم از راه‌های دیگری به خشنودی برسم و چنین فرصتی خواهم داشت؟» «برای رسیدن به رضایت خاطری که به آن نیاز دارم به چه تغییرات کوچکی باید دست بزنم؟»
سینا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۲۵۸-۰-۸
تعداد صفحات۲۲۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۷/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۲۵۸-۰-۸