با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زبان‌شناسی: به همین سادگی

دانلود و خرید کتاب زبان‌شناسی: به همین سادگی

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زبان‌شناسی: به همین سادگی  نوشته  جین اچیسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زبان‌شناسی: به همین سادگی

«کتاب زبان‌شناسی؛ به همین سادگی» برگردانی از نوشته جین اچیسون (-۱۹۳۸)، استاد زبان و ارتباطات دانشگاه آکسفورد است که حوزه اصلی فعالیت و آثار او، زبان‌شناسی تاریخی- اجتماعی، زبان و ذهن و زبان و رسانه است. این کتاب با هدف معرفی و توصیف مبانی و زیرمجموعه‌های اصلی علم زبان‌شناسی به زبانی ساده و روشن در تلاش برای ارائه یک منبع علمی مناسب و کاربردی به دانش آموختگان آغاز راه این رشته و همچنین معرفی کلی زبان‌شناسی به عنوان علمی اجتماعی به خوانندگانی است که برای نخستین بار با مفهوم و فضای آن آشنا می‌شوند. نویسنده سعی بر این داشته که همه مفاهیم و موضوعات کلیدی این حوزه مانند بررسی ماهیت و کاربرد زبان و زبان‌شناسی، درک آوا و واژه، معناشناسی، بررسی تغییرات زبان، روان‌شناسی و جامعه‌شناسی زبان و بسیاری موارد مرتبط دیگر با آن را در دوازده بخش با ارائه نمونه‌های ملموس و قابل فهم برای مخاطب شرح دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
maryam_z
۱۳۹۸/۱۱/۱۳

✍۱. #کتاب_اول: "زبان شناسی را می توان مطالعه ی نظامند زبان تعریف کرد؛ نظامی که زبان را در همه ی ابعاد آن توصیف، و نظریه های مربوط به نحوه ی کارکرد آن را تدوین و ارائه می کند" کتاب مختصری که برای

- بیشتر
کاربر ۹۲۵۰۸۴
۱۳۹۸/۰۵/۰۲

عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۳۰-۵۵-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۳۰-۵۵-۴