با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بهتر از خوب انگیزه پیدا کنید

دانلود و خرید کتاب بهتر از خوب انگیزه پیدا کنید

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بهتر از خوب انگیزه پیدا کنید  نوشته  مهدی قراچه‌داغی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بهتر از خوب انگیزه پیدا کنید

«بهتر از خوب انگیزه پیدا کنید» کتابی در زمینه موفقیت و با موضوع تقویت بعد معنوی خود است. این کتاب، اثر زیگ زیگلار (۲۰۱۲-۱۹۲۶) نویسنده و سخن‌ران حرفه‌ای در زمینه موفقیت و مهارت‌های فروش و بازاریابی است. او می‌گوید: زندگی بهتر از خوب از سه رکن تشکیل می‌شود: اشتیاق، عملکرد عالی و داشتن هدف و مقصد. فکر نمی‌کنم کسی پیدا شود که بدون درک این سه مفهوم بتواند مدتی طولانی با انگیزه زیاد باقی بماند و فکر نمی‌کنم تا کسی انگیزه نداشته باشد، بتواند زندگی بهتر از خوب داشته باشد. بخشی از کتاب: به اشتیاق بهای لازم داده نمی‌شود. وقتی دانش‌آموزی با بهره هوشی متوسط به موفقیت‌های تحصیلی بزرگ می‌رسد به اشتیاق او اعتبار بدهید. وقتی ورزشکاری با توانایی‌های متوسط به موفقیت‌های عظیم می‌رسد، از اعتبارش با اشتیاق یاد کنید. وقتی می‌بینید پدر یا مادری به‌رغم معلولیت‌های فیزیکی و مشکلات متعدد، زمینه تحصیل فرزندان خود را تأمین می‌کنند و موانعی را از سر راه برمی‌دارند که بسیاری از مردم توانایی آن را ندارند، اعتبار آن‌ها را با اشتیاق یادآوری کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mahanzarif
۱۳۹۹/۰۱/۰۵

سراسر داستانهای کوچک از افرادی که از هیچ به موفقیت رسیدند.ترجمه خوب بود ولی زیاد انگیزشی نیست

www.salehik.ir
۱۳۹۷/۰۴/۲۹

نمونه خوب نیست!

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
اشتیاق بدون عزم راسخ به جایی نمی‌رسد. اگر انتظار دارید چیز ارزشمندتری را به دست آورید، باید در کنار اشتیاق عزم و اراده هم داشته باشید. کسی بدون عزم و اراده به زندگی «بهتر از خوب» نمی‌رسد. بنابراین از امروز شروع کنید تا این‌که به مقصد خود برسید و بی‌وقفه ادامه دهید.
sadaf
تجربه نشان می‌دهد که موفقیت بیش از آن‌که به توانایی بستگی داشته باشد به اشتیاق وابسته است. برنده کسی است که جسم و روحش را وقف کارش می‌کند. چارلز باکستون
Mohamad Naseri

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۵
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۰۴-۷‬‬‬
تعداد صفحات۱۹۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۵
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۰۴-۷‬‬‬