با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پاکسازی آگاهی در ۲۱ روز

دانلود و خرید کتاب پاکسازی آگاهی در ۲۱ روز

پلی به عمیق‌ترین تمنای وجودتان (دبی فورد ۱)

۳٫۸ از ۱۰ نظر
۳٫۸ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پاکسازی آگاهی در ۲۱ روز  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پاکسازی آگاهی در ۲۱ روز

«پاک‌سازی آگاهی در ۲۱ روز» اثری از دبی فورد (۲۰۱۳-۱۹۵۵) معلم و مربی سرشناس آمریکایی خودیاری است.

در این کتاب که کتابی راهنما است شما می‌آموزید که چگونه در بیست و یک روز، گذشته خود را هرچه بوده‌است پاک کنید و آینده را جایگزین آن سازید. قصد بر آن است که طی این سفر در بازسازی عرفانی، دگرگونی عاطفی و اتصال مجدد با عمیق‌ترین تمنای وجودتان غوطه‌ور شوید. این دوره‌ی پاکسازی به شما کمک می‌کند با رها کردن باورها و فرضیات غلط گذشته به رابطه‌ای ژرف و بی‌نظیر با عشقی بیکران دست یابید.

در بخشی از کتاب می‌خوانید:

سفر بیست‌ویک روزه‌ی پاکسازی آگاهی سفری معنوی برای بازستاندن نور درون شماست، اما بخش مهمی از این سفر تشخیص و پذیرش بخش‌های تاریک و کشمکش‌های ناتمام درون‌تان است. تاریکی چیزی نیست جز عدم حضور نور. تاریکی فقط به جایی رخنه می‌کند که سموم انباشته و موانع خودساخته وجود دارد. اکنون این فرصت را دارید که از گذشته عبور کنید و تمام محدودیت‌های خودساخته خویش را دور بریزید؛ آری تمامی آن‌ها را. این بیست‌ویک روز برای شما فرصت و چالشی است تا خود را از اسارت هر آن‌چه هستید برهانید، بپذیریدشان و بر آن‌ها چیره گردید. فرصتی است برای بازستاندن هر آن‌چه در تاریکی مانده است و تبدیل آن به روشنایی. برای تضمین موفقیت خود در این راه فقط کافی است اشتیاق، صداقت، شهامت و بخشش داشته باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
mahdi
۱۳۹۶/۱۰/۱۳

کتاب بسیار خوبیه واقعا دید آدم رو عوض میکنه به امتحان کردنش می ارزد

کاربر faty
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

کتاب خوبیه ولی خیلی کاربردی نیست بنظرم.. خیلی کلی حرف زده و مطالب تکراری زیاد داره

N.M
۱۳۹۹/۰۱/۲۲

کتاب واقعا کامل و خوبی بود به شرط اینکه روی قسمت هایی که ازمون خواسته تامل کنیم.تمرین های بعضی از روز ها رو خودمون توی وجودمون داریم و یه روز جلو می افتیم ولی من برای بعضی از روز ها

- بیشتر
ყasi^_^
۱۳۹۹/۰۱/۱۰

شاید واقعا چیزی که دنبالشی رو توی این کتاب پیدا کنی ... به یکبار امتحان کردنش می ارزه^_^

مهدی
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

درسهای آموزنده ای دارد بخصوص در بخش هفته آینده

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴۵)
در همان حالت که روی زمین سرد توالت زانو زده بودم «دعای آرامش» را که به تازگی یاد گرفته بودم، زمزمه کردم: پروردگارا! به من آرامشی عطافرما تا بپذیرم آن‌چه را که نمی‌توانم تغییر دهم؛ و شجاعتی تا تغییر دهم، آن‌چه را که می‌توانم؛ و درایتی که تفاوت میان این دو را دریابم.
سعید
هنگامی که بازی زندگی را از چشم‌انداز نفس بنگرید آن را سفری سخت و طاقت‌فرسا می‌یابید که حس آشفتگی، گم‌گشتگی و بیهودگی برایتان به همراه می‌آورد، حال آن‌که وقتی زندگی را با چشم جان بنگرید آن را رقصی طرب‌انگیز، بستری برای رشد روح و جریانی دل‌انگیز و پیوسته در تغییر و تحول می‌یابید.
سعید
نیایشی در پاس گذشته بگذار آنان که هدایتم کردند همراهی‌ام کنند در زدودنِ هر آن‌چه چشم مرا به روی ممکن‌ها می‌بندد مرا از عظمت خویش پنهان می‌دارد و جدا می‌کند مرا از دلدادگانم امروز از تو می‌خواهم قلب مرا سرشار کنی برهانی مرا از دردهایم، نگرانی‌هایم، ترس‌هایم و رنج‌هایم تا بتوانم دریابم و قدر بدانم هر آن‌چه دارم اکنون در این لحظه می‌بینم؛ حس می‌کنم سپاس می‌گذارم داشته‌هایم را و می‌دانم حقیقت دارد
سعید
اغلب ما در جای اشتباه دنبال عشق، شادی، موفقیت و غیره می‌گردیم.
deniro
وقایع، محیط و تجربه‌های دنیای بیرون است که شما را درون پوسته‌ی انسانی خود اسیر کرده است. شاید لازم باشد کار یا پول خود را ازدست بدهید، ظلمی ببینید، عزیزی را از دست دهید، یا گرفتار اعتیادی خانمان‌سوز شوید که بتوانید درون آن پوسته نفوذ کنید و درهای بسته‌ی ذهن خود را بگشایید. من به شما اطمینان می‌دهم همه‌ی این ناملایمات فقط و فقط به یک دلیل اتفاق می‌افتند و آن برای معطوف کردن شما به درون و شنیدن صدای روح‌تان است.
شاهین
آن هنگام که رنج خود را لمس کرده و در آغوش کشیدید، همان رنج شما را به سوی نور هدایت می‌کند، به سوی آغازی روشن و سرانجام رهایی عاطفی و گسستن از بند نفس.
Fereshte Radmanesh
به راستی که زندگی رقص شگفت‌آوری است میان درون و بیرون؛ سفری میان نیاز تن و تمنای جان. برای آموختن، رشد و تکامل به تجربه‌های بیرون نیاز دارید اما اگر فقط به‌دنبال آموزه‌های جهان بیرون باشید بی‌آن‌که به صدای درون گوش فرا دهید به پوچی و نومیدی دردناکی خواهید رسید. اگر فقط به دنیای درون بپردازید دچار انزوا و کمبود خواهید شد، مگر آن‌که بخواهید زندگی یک قدیس را پیشه کنید. بزرگ‌ترین حقیقت آن است که شما فرزند این جهان هستید؛ ذره‌ای از ذات الهی که هستی و چیستی شما را به رقصی موزون در می‌آورد.
شاهین
برای شناخت گوهر مقدس وجودتان باید پیله خود را بشکافید و بخواهید ناب‌ترین و متجلی‌ترین مظهر وجودتان را کشف کنید. باید بخشی از وجودتان را که فراتر از محدودیت‌ها، باورها، ترس‌ها و تردیدها، بی‌اعتمادی‌ها و ذهن انتقادگرِ شماست، به تماشا بنشینید. اگرچه این قدرت قابل دیدن یا لمس کردن نیست، وقتی با آن یکی می‌شوید، وقتی افکار، باورها و احساسات‌تان با آن هماهنگ می‌شود، می‌توانید او را حس کنید. قابل‌لمس می‌شود.
سعید
بازستاندن نور الهی خود و بازگشت به ذات مقدس درون‌تان یعنی دست بریدن از آن‌چه هستید، آن‌چه باور دارید و آن‌چه انتظار دارید تا آن‌جا که روح وصف‌ناپذیر، نامحدود و تماشایی وجودتان را کشف کنید. هنگامی‌که در حضور این روح قرار گیرید، دیگر مجبور نیستید تلاش کنید تا آن کسی باشید که نیستید. مجبور نیستید تلاش کنید بهتر باشید، باهوش‌تر یا لاغرتر باشید، ثروتمندتر باشید، مهربان‌تر، مهم‌تر و یا از خودگذشته‌تر باشید. فقط کافی است همان خود اصیل وجودتان باشید. دیگر به‌دنبال نور نخواهید بود چون خود نور هستید. دیگر در جستجوی عشق نخواهید بود چون خود عشق هستید.
سعید
آن‌ها که با عشق، آرامش و همدلی زندگی می‌کنند بهشت را برگزیده‌اند و آنان که با کبر، ترس و احساس گناه زندگی می‌کنند جهنم را تجربه می‌کنند.
mahbubeh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۱ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۶
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۱۰-۸
تعداد صفحات۲۳۱صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۶
شابک‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۱۰-۸