با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دو تک‌پرده‌ای: تسویه حساب، لرد شریف

دانلود و خرید کتاب دو تک‌پرده‌ای: تسویه حساب، لرد شریف

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دو تک‌پرده‌ای: تسویه حساب، لرد شریف  نوشته  ناهید قادری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دو تک‌پرده‌ای: تسویه حساب، لرد شریف

«دو تک پرده‌ای: تسویه‌حساب، لرد شریف» اثری از پرسیوال وایلد (۱۹۵۳-۱۸۸۷)، نمایشنامه‌نویس آمریکایی است.

وایلد پس از تحصیل در دانشگاه کلمبیا به انواع گوناگون مشاغل پرداخت از آرایشگری تا بانکداری و خدمه‌ی نیروی دریایی ارتش و حضور در جنگ جهانی. همین مناصب کافی است تا وایلد را به عنوان کسی که مطالعات اجتماعی فراوانی بر جامعه‌ی عصر خویش داشته و از معضلات و مشکلات روابط اجتماعی آگاه بوده‌، به عنوان نمایشنامه‌نویسی از درون مردم و زمانه‌ی خویش بپنداریم. وایلد در طول حیاتش تعداد زیادی قصه، رمان و نمایشنامه‌های تک‌پرده نگاشت. اگر چه آثارش هیچ‌گاه موفقیت تجاری نداشته‌اند اما به عنوان نمایشنامه‌نویسی تجربی آثار بسیار زیادی در قالب نمایشنامه‌های تک‌پرده‌ای از خود به جای گذاشته‌است .

موضوع نمایش‌نامه تسویه‌حساب چنین است که برای مردی سلمانی یک مشتری تازه می‌آید، اما رفتار عجیب مرد سلمانی مشتری را متعجب می‌کند، طوری‌که از خود می‌پرسد آیا او را می‌شناسد؟

داستان لرد شریف نیز این گونه است که مردی در جنگل در حال راه رفتن است، با شنیدن صدای پرت شدن چیزی در آب توجهش جلب می‌شود. وقتی می‌فهمد آن چیزی که به آب پرت شده یک دختر بوده، درصدد یافتن انگیزۀ دختر برای انجام این کار برمی‌آید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک۳_۹_۹۸۰۶۳_۶۰۰_۹۷۸
تعداد صفحات۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۰۱
شابک۳_۹_۹۸۰۶۳_۶۰۰_۹۷۸

تجربه بهتر در اپلیکیشن