با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اتیکت : ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن اثر حسین شیرمحمدی

کتاب اتیکت : ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن

نویسنده:حسین شیرمحمدیزهرا احمدیانتشارات:انتشارات نوآوران سیناسال انتشار:۱۳۹۶تعداد صفحه‌ها:۹۶ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۳.۶از ۱۳ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۶

تعداد صفحه‌ها۹۶ صفحه

معرفی کتاب اتیکت : ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن

« اتیکت: ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن» کتابی است از نویسندگان، زهرا احمدی و حسین شیرمحمدی که نکاتی را درباره آداب معاشرت در موقعیت‌های مختلف اجتماعی امروز، آموزش می‌دهد.

در بخشی از مقدمه می‌خوانید:

اتیکت به ما می‌گوید: اگر کسی کارت ویزیتش را به ما داد می‌بایست با انگشت سبابه و شست آن را گرفته و نام فرد را بلند از روی کارت بخوانیم اتیکت می‌گوید هر فرد در صف خودپرداز حق دارد فقط یک کار را انجام دهد و اگر دو کار بانکی دارد باید دو بار صف بایستد. اتیکت می‌گوید فردی که مقامش پایین‌تر است ابتدا باید کارت ویزیت خود را به مقام بالاتر بدهد و حق ندارد از مقام بالاتر درخواست کارت ویزیت کند تا زمانی که خود فرد کارت بدهد. اتیکت می‌گوید برای Add کردن دیگران در گروه‌های شبکه‌های اجتماعی حتماً باید از فرد اجازه گرفت. اتیکت می‌گوید جوراب سفید با هر جنس و مدلی یک جوراب غیررسمی و ورزشی است و هرگز نباید با کت‌وشلوار پوشیده شود. مصادیق بسیار زیادی از اتیکت وجود دارد.

رعایت اتیکت عمیقاٌ در پیشرفت ما کمک‌کننده است. بسیاری از کارمندان، فروشندگان و شاغلین به دلیل ندانستن قواعد اتیکت، در کارشان خطاها و اشتباهات به‌ظاهر کوچکی مرتکب می‌شوند که اتفاقاً همان‌ها جلوی رشدشان را می‌گیرد. در یک‌کلام اتیکت باعث می‌شود ما در نظر دیگران فردی موجه، مؤدب، ملاحظه‌کار، باشخصیت، آداب‌دان و قابل‌اعتمادبه نظر برسیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است