با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اتیکت : ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن

دانلود و خرید کتاب اتیکت : ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن

۳٫۵ از ۱۲ نظر
۳٫۵ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اتیکت : ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن  نوشته  حسین شیرمحمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب اتیکت : ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن

« اتیکت: ۱۱۰ نکته بسیار کاربردی از آداب معاشرت مدرن» کتابی است از نویسندگان، زهرا احمدی و حسین شیرمحمدی که نکاتی را درباره آداب معاشرت در موقعیت‌های مختلف اجتماعی امروز، آموزش می‌دهد.

در بخشی از مقدمه می‌خوانید:

اتیکت به ما می‌گوید: اگر کسی کارت ویزیتش را به ما داد می‌بایست با انگشت سبابه و شست آن را گرفته و نام فرد را بلند از روی کارت بخوانیم اتیکت می‌گوید هر فرد در صف خودپرداز حق دارد فقط یک کار را انجام دهد و اگر دو کار بانکی دارد باید دو بار صف بایستد. اتیکت می‌گوید فردی که مقامش پایین‌تر است ابتدا باید کارت ویزیت خود را به مقام بالاتر بدهد و حق ندارد از مقام بالاتر درخواست کارت ویزیت کند تا زمانی که خود فرد کارت بدهد. اتیکت می‌گوید برای Add کردن دیگران در گروه‌های شبکه‌های اجتماعی حتماً باید از فرد اجازه گرفت. اتیکت می‌گوید جوراب سفید با هر جنس و مدلی یک جوراب غیررسمی و ورزشی است و هرگز نباید با کت‌وشلوار پوشیده شود. مصادیق بسیار زیادی از اتیکت وجود دارد.

رعایت اتیکت عمیقاٌ در پیشرفت ما کمک‌کننده است. بسیاری از کارمندان، فروشندگان و شاغلین به دلیل ندانستن قواعد اتیکت، در کارشان خطاها و اشتباهات به‌ظاهر کوچکی مرتکب می‌شوند که اتفاقاً همان‌ها جلوی رشدشان را می‌گیرد. در یک‌کلام اتیکت باعث می‌شود ما در نظر دیگران فردی موجه، مؤدب، ملاحظه‌کار، باشخصیت، آداب‌دان و قابل‌اعتمادبه نظر برسیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۰)
S
۱۳۹۶/۰۷/۲۰

کتاب بسیار خوبیه از آداب معاشرت ،آداب پوشش ،آداب اماکن عمومی تا آداب فضای مجازی و..... نوشته شده راهنمای خوبیست برای من و شما. و در کتاب اشاره شده که اولین کتاب اتیکت در فضای مجازی (نتیکت) در سال 2004یعنی بیش

- بیشتر
میـمْ.سَتّـ'ارے
۱۳۹۶/۰۹/۱۱

کتاب بسیار خوب و کاربردی هست. نویسنده اش ایرانیه و مطابق با آداب و رسوم ایرانی نوشته شده به نظرم این نکته باعث برتریش نسبت به کتابای مشابه خارجی هست.

Prometheus
۱۳۹۶/۰۹/۱۲

به نکته های خوبی اشاره می کند اما کمبودِ محتوا نیز دارد. محتوای کتاب در اندازه ی میکرو کتاب های هزار تومانی است.

Hadi pha
۱۳۹۷/۰۳/۱۵

کتاب خلاصه ای است و خوندنش ضروری نیست به نظرم (به درد من نخورد)

salar
۱۳۹۶/۰۷/۱۵

بله تبدیل شده اما نکته ای که گفتم خیلی در مورد کتاباتون محسوسه، احساس میکنم خیلی خلاصه شده هستن

شیرمر
۱۳۹۸/۰۳/۰۳

کتاب مفید و آموزنده ایی بود. متشکرم

علی فلاح
۱۳۹۸/۱۱/۰۴

زیاد جالب نبود

حسین
۱۳۹۹/۰۱/۲۶

تخفیف 50% بدهید. لطفاً در طاقچه بی نهایت قرار دهید

کاربر ۱۴۲۲۰۶۴
۱۴۰۰/۰۱/۲۷

لطفا به طاقچه بینهایت اضافه بشه.

کاربر ۲۰۴۴۴۹۳
۱۳۹۹/۰۴/۲۲

در کل کتاب خوبی بود اما به این قیمت نمیرزه به نظرم زیادی گرونه. از نظر سختی نوشتن به نظر کتاب اسونی میاد و به نظر من این قیمت براش واقعا زیاده

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۸)
«ماهی نده بلکه ماهیگیری یاد بده»
مادربزرگ علی💝
سؤالی که ممکن است ذهن خیلی از ماها را درگیر کرده باشد: وقتی با کسی حرف می‌زنم و او از بالا شانه‌ی من به روبه‌رو یا به سمت دیگری نگاه می‌کند احساس می‌کنم حتی یک کلمه از حرف‌های مرا متوجه نشده و می‌خواهم تذکر بدهم ولی چطور؟ پاسخ: نگاه کردن به این‌طرف و آن‌طرف واقعاً گفت‌وگو را نابود می‌کند و باید کاری دراین‌باره انجام دهید وسط جمله حرفتان را قطع کنید و به سمتی نگاه کنید که او نگاه می‌کند و بگویید آیا اتفاقی در آنجا افتاده است؟ امیدوارم که از این طریق بتوانید توجه او را به سمت خودتان جلب کنید و گفت‌وگوی‌تان ادامه پیدا کند.
مادربزرگ علی💝
سر میز غذا از بیماری و شکست‌ها و ناراحتی‌هایتان صحبت نکنید. از تورم و گرانی و موضوعات بحث‌برانگیز هم‌صحبت نکنید بگذارید غذا با آرامش از گلوی میهمان پایین رود. بهتر است مشغول محاوره‌های دل‌نشین و مثبت شوید.
مادربزرگ علی💝
به‌کارگیری کلمات زبان بیگانه در صحبت کردن نشانه علم وبرتری نیست بلکه به این معناست که شما زبان مادری‌تان را به‌خوبی نمی‌دانید.
Amir
آن‌قدر که به شخصیت یک انسان در رفتار با یک گربه یا حیوان آواره در خیابان می‌شود پی برد با جلسات رسمی پیچیده نمی‌توان فهمید.
Amir
۹-سر سفره غذا بهتر است از دیگران بخواهید که نمکدان، آب و ... را به شما بدهند تا مجبور نباشید دست و بازویتان را جلوی صورت و بینی اطرافیانتان دراز کنید. ۱۰-میزبان شما در رستوران هنگامی‌که در حال پرداخت صورت‌حساب است لطفاً چشم به او ندوخته و اسکناس‌ها را همراه با او شمارش نکنید.
مادربزرگ علی💝
مثلاً اتیکت به ما می‌گوید: اگر کسی کارت ویزیتش را به ما داد می‌بایست با انگشت سبابه و شست آن را گرفته و نام فرد را بلند از روی کارت بخوانیم اتیکت می‌گوید هر فرد در صف خودپرداز حق دارد فقط یک کار را انجام دهد و اگر دو کار بانکی دارد باید دو بار صف بایستد. اتیکت می‌گوید فردی که مقامش پایین‌تر است ابتدا باید کارت ویزیت خود را به مقام بالاتر بدهد و حق ندارد از مقام بالاتر درخواست کارت ویزیت کند تا زمانی که خود فرد کارت بدهد. اتیکت می‌گوید برای Add کردن دیگران در گروه‌های شبکه‌های اجتماعی حتماً باید از فرد اجازه گرفت. اتیکت می‌گوید جوراب سفید با هر جنس و مدلی یک جوراب غیررسمی و ورزشی است و هرگز نباید با کت‌وشلوار پوشیده شود.
Mohsen7080
پنج گام ساده به‌سوی مصاحبه‌ای موفقیت‌آمیز ۱-به‌موقع سر قرار حاضر شوید برطرف کردن تأثیر بدی که با دیر آمدنتان روی طرف مقابل می‌گذارید تقریباً غیرممکن است اگر متقاضی دیر برسد بسیاری از کارفرمایان مصاحبه را قبل از شروع پایان‌یافته تلقی می‌کنند. ۲-لباس مناسب بپوشید مصاحبه جای ارائه‌ی مد نیست بهتر است همان‌طور که هستید در خاطرها باقی بمانید نه به خاطر لباسی که پوشیده‌اید. ۳-آمادگی داشته باشید پاسخ خود را به سؤالاتی که معمولاً مطرح می‌کنند آماده کنید مثل بزرگ‌ترین نقطه‌ی قوت شما چیست؟ چه تجاربی در این زمینه‌دارید؟ نقاط ضعف شما چیست؟ آمادگی به معنای سؤال کردن هم هست، پس قبلاً درباره‌ی آن سازمان یا شرکت مطالعه کنید.
مادربزرگ علی💝

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۳
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۳۴-۳۷-۲
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۳
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۸۵۳۴-۳۷-۲

تجربه بهتر در اپلیکیشن