با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بهترین راه برای خوردن یک فیل: چطور هوشمندانه کار کنید و مطابق میل خود زندگی کنید؟

دانلود و خرید کتاب بهترین راه برای خوردن یک فیل: چطور هوشمندانه کار کنید و مطابق میل خود زندگی کنید؟

۴٫۰ از ۹ نظر
۴٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بهترین راه برای خوردن یک فیل: چطور هوشمندانه کار کنید و مطابق میل خود زندگی کنید؟  نوشته  شا وازموند  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بهترین راه برای خوردن یک فیل: چطور هوشمندانه کار کنید و مطابق میل خود زندگی کنید؟

«بهترین راه برای خوردن یک فیل: چطور هوشمندانه کار کنید و مطابق میل خود زندگی کنید؟» اثر شا وازموند (-۱۹۷۲) کتابی با موضوع هدفمندی و برنامه‌ریزی است که به شما کمک می‌کند تا از زندگی و وقت خود بهترین و بیشترین استفاده مفید را بکنید. آیا تا حالا برای شما هم این احساس پیش آمده است که فکر کنید، ۲۴ ساعت برای یک شبانه روز کافی نیست و به زمان بیشتری احتیاج دارید؟‌ احساسی که به شما می‌گوید هرچقدر هم بدوید به جایی نخواهید رسید؟ آیا پیش آمده است که آرزو کنید اولویت‌های واقعی زندگی و کارتان را در درجه اول قرار دهید، اما ندانیدکه چطور باید این کار را انجام داد؟ما اغلب به صورت ناخودآگاه، محدودیت‌هایی برای خود قائل می‌شویم و تا زمانی که این محدودیت‌ها را شناسایی نکرده و با آن‌ها رو به رو نشویم و از دست آن‌ها رها نشویم، مانند موش آزمایشگاهی در چرخه تکرار و تسلسل گرفتار خواهیم بود.زمان آن رسیده است که باترس‌ها و بهانه‌های خود رو به رو شوید و آماده باشید که از کنج عزلت و راحت‌طلبی خود بیرون بروید. برای شروع، بهتر است کنترل زندگی خود را در دست گرفته و برای خود و تمام کارهایی که اهمیت دارد، زمان ایجاد کنید. مقصد اصلی، رسیدن به یک زندگی شاد است. می‌توان از لحظه لحظه این سفر لذت برد. این کتاب درباره این است که «چطور تمام و کمال زندگی کنیم و لحظه‌های زندگی را هدر ندهیم». این کتاب برای کسانی مفید است که در زندگی خود چیزهایی برای تغییر دادن دارند و البته اشتیاق و تمایل کافی برای تغییر را در خود احساس می‌کنند. مخصوصا کسانی که در زندگی تمرکز کافی ندارند و برنامه‌های کاری فشرده‌ای دارند. کسانی که علاقه‌مند هستند بدانند «چگونه». نه کسانی که به دنبال «چرا» می‌گردند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Ashkan Aghaei
۱۳۹۶/۱۱/۰۲

عالی

مهدی تمدن رستگار
۱۳۹۷/۰۱/۱۸

عالی

مریم قنبری
۱۳۹۸/۱۲/۲۵

معرکس این کتاب

Fademya
۱۳۹۷/۰۲/۰۷

امکانش هست این کتاب رو هم در کتابخانه همگانی قراربدین؟ خیلی ممنونم.

mahdi
۱۳۹۷/۰۶/۱۹

کتاب خوبی بود واقعا بعضی وقته تو زندگی احتیاج داریم که از یه زوایه ی دیگه ای به زندگی نگاه کنیم ببینم آیا کارهایی که داریم میکنیم واقعا اون کارهایی که ما رو تو مسیر موفقیت نگه میدارد یا نه

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۱)
باید به فهم این مساله نائل شویم که واقعا چه چیزی در زندگی باعث خوش‌حالی ما می‌شود. لازم به ذکر است که این مساله به آن سادگی که تصور می‌شود نیست، چون بسیاری از ما از همان دوران کودکی درباره این‌که چه چیزی باید بخواهیم و چه چیزی نباید بخواهیم به صورت شرطی و روتین تربیت شده‌ایم.
mehran
هرجا مزرعه هست، هرجا آدم هست، کتاب هم باید باشد. ویکتور هوگو
منمشتعلعشقعلیمچکنم
باور من این است که خوش‌حالی و موفق بودن ارتباطی به هم ندارند و دو مساله جدا از هم هستند. به محض این‌که شروع می‌کنید به کم کردن کارهای پراکنده و بیشتر کردن کارهایی که دوست دارید، خوش‌حالی و رضایت در اعمال شما جلوه گر خواهد شد.
tasnim
شاید به عنوان یک نشان افتخار که نشان می‌دهد ما سخت مشغول کار بوده‌ایم. حسابی برای به دست آوردن بهترین‌ها به خودمان فشار می‌آوریم تا نهایت استفاده را از زندگی ببریم. باور نکنید و خریدار این حرف‌ها نباشید. چون همه این‌ها یک افسانه است.
Hadi Zare
می‌توان هر کار دل‌خواهی را انجام داد... اما انجام همه کارها امکان‌پذیر نیست.
mehran
وقتی تمرکز روی بخش‌های خاصی از زندگی را شروع می‌کنید، به کسانی که بیشتر شما را به وجد می‌آورند متکی باشید. در این حالت، در واقع تلاش می‌کنید به جای این‌که روی «بیشتر و بیشتر» فکر کنید به این بیندیشید که در زندگی فعلی خود چه چیزهای خوبی دارید.
tasnim
وقتی به افراد و چیزهایی که دوست داریم اولویت نمی‌دهیم، نتیجه این می‌شود که احساس تهی بودن و خستگی به ما دست می‌دهد و به تدریج کنترل امور از دستمان خارج می‌شود. در چنین شرایطی سوال این است که کار کردن من چه منافعی برای من و یا حتی دیگران دارد؟
آسمان شب
برای این‌که با بیشترین بهره‌وری کار کنیم، لازم است که مثل ورزشکاران، با تمام وجود در خدمت کار و هدف باشیم. باید وجودمان از کاری که می‌کنیم سیراب شده و رشد پیدا کند. نه فقط آن قسمت از وجودمان که در خدمت پول در آوردن و کار کردن است. فقط در این صورت است که مشکلات را سریع‌تر حل می‌کنیم، خلاق‌تر می‌شویم، خیلی مشتاق‌تر خواهیم بود و نتایج بهتری به دست خواهیم آرود.
آسمان شب
تنها راهی که برای شروع وجود دارد این است که کمی‌با دقت به اطراف نگاه کنیم و به خودمان فضاهای کوچکی بدهیم. مثلا ممکن است بتوانیم قبل از شروع کار روزانه ۵ دقیقه به خودمان فضایی اختصاصی بدهیم. همه ما اگر بخواهیم حتما می‌توانیم ۵ دقیقه وقت پیدا کنیم. این ۵ دقیقه کاملا از آن شماست. وقت مناسبی که به زندگی و به خود نگاهی بکنید و تمام چیزهای خوبی را که در زندگی دارید از نظر بگذرانید. از خود یک سوال ساده بپرسید: اگر نمی‌ترسیدید یا هیچ یک از این پریشانی‌های روزمرده را نداشتید و مانعی هم سر راه وجود نداشت چه کاری هست که دوست داشتید امروز انجامش دهید؟
آسمان شب
بهترین وکلا و حسابدارها کسانی هستند که با مشتریان خود به زبانی ساده و روزمره گفت‌وگو می‌کنند. این افراد اصلا نیاز ندارند که مخاطبان خود را با سخنان زاید و غیر ضروری تحت تاثیر قرار دهند.
tasnim

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۱۲۴-۴۲-۹‬‬‬
تعداد صفحات۲۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۴
شابک‌‫‭۹۷۸-۶۰۰-۸۱۲۴-۴۲-۹‬‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن