با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اندیشه‌های دل

دانلود و خرید کتاب اندیشه‌های دل

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اندیشه‌های دل  نوشته  لوئیز ال. هی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اندیشه‌های دل

«اندیشه های دل» نوشته لوئیز ال.هی(-۱۹۲۶) سخنران انگیزشی و نویسنده کتاب‌های خودیاری است. این کتاب مجموعه‌ای است از مراقبه‌ها، درمان‌های معنوی و گزیده‌هایی از سخنرانی‌های من که همه آن‌ها روی جنبه‌های تجربیات هر روز ما تمرکز دارند و می‌خواهند ما را در زمینه‌هایی که با مشکل روبه‌رو هستیم، کمک و راهنمایی کنند. وقتی ما احساس قربانی بودن می‌کنیم، دلمان می‌خواهد خودمان را از دیگران کنار بکشیم. می‌ترسیم و دلمان به درد می‌آید و همیشه به دنبال کس دیگری می‌گردیم تا ما را نجات بدهد، کسی که این کار را برای ما انجام دهد. اما حالا ما فرصتی داریم تا توانایی‌های خودمان را برای روبه‌رو شدن با زندگی کشف کنیم، نه در قالب یک قربانی، بلکه به روش‌هایی که به ما قدرت می‌بخشد. بعد برایمان روشن می‌شود، به محض این‌که ارتباط ما با آنچه من تحت عنوان «خویش درون» از آن نام می‌برم برقرار شد، می‌توانیم کیفیت زندگی‌هایمان را بالا ببریم. این احساس بسیار خوب است که بدانیم مجبور نیستیم به کس دیگری تکیه کنیم، بلکه در درون خودمان قدرت بی‌حد و حصری داریم و می‌توانیم تغییرات مثبتی را در زندگی‌هایمان ایجاد کنیم. این احساسی است که به ما آزادی فراوانی می‌دهد. بعضی آدم‌ها ممکن است از این آزادی تازه به‌دست آمده وحشت کنند، مسئولیت بزرگی به‌نظر می‌رسد. اما مسئولیت تنها به این معنی است که ما می‌توانیم با زندگی روبه‌رو شویم. اکنون ما در حال حرکت به‌سوی یک سن و سال جدید و یک درجه و مرتبه جدید هستیم. اکنون وقت آن رسیده است که عادت‌ها و باورهای قدیمی را کنار بگذاریم. همین‌طور که باورها و روش‌های رفتاری جدیدی را یاد می‌گیریم و به‌کار می‌بندیم، به هماهنگی نظم جدید دنیا نیز کمک می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
parnian
۱۳۹۷/۰۶/۱۸

کتاب چندان مفید وقوی نبود...پیامهایی روزانه داشت که یا با کلمات سنگینی بیان میشد که فقط زیبا بود اما چندان معنا ومفهوم مشخصی نداشت،ویا راه کارهایی بودند که قابل اجرا در زندگی فردی واجتماعی نیستند.گاهی هم پیام ها ضدونقیض بودند،

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۶)
خداوندا برای همه آن چیزهایی که تاکنون به من عطا کرده‌ای تا از آن‌ها لذت ببرم، از تو سپاسگزارم.
parnian
خشم خودتان را فرو نخورید و آن را در بدنتان انباشته نسازید. وقتی ناراحت می‌شوید، این ناراحتی را به طریقی از بدنتان بیرون بریزید. راه‌های زیادی برای بیرون ریختن این احساسات به‌صورت مثبت وجود دارد. می‌توانید وقتی در اتومبیل هستید شیشه‌ها را بالا بکشید و فریاد بزنید.
parnian
هر چه ما بیشتر به چیزی که نمی‌خواهیم فکر کنیم، بیشتر به آن می‌رسیم.
parnian
مهم‌ترین بخش شفا یافتن یا به تکامل رساندن خودمان این است که همه بخش‌های وجود خود را بپذیریم؛ همه بخش‌های متعدد وجودمان را. آن زمان‌هایی که خیلی خوب عمل کردیم و زمان‌هایی که خیلی خوب عمل نکردیم. آن زمان‌هایی که ما خیلی بد بودیم و آن زمان‌هایی که خوب و دوست‌داشتنی بودیم
parnian
حداقل هفته‌ای یک‌بار به رختخوابتان مشت بزنید یا به بالش‌ها لگد بکوبید، تا تنش‌های فیزیکی انباشته در بدنتان بیرون بریزند.
parnian
زندگی بسیار ساده است. هر کدام از ما به‌وسیله انگاره‌های احساسی و فکری خودمان رویدادهای زندگی‌مان را می‌سازیم. هر چیزی که در مورد خودمان و در مورد زندگی باور داریم برایمان تحقق پیدا می‌کند.
parnian
هر کدام از ما به طور دائم در حال کار کردن با کودک سه‌ساله درونمان هستیم. متأسفانه بیشتر ما تمام وقتمان را صرف فریاد کشیدن بر سر آن کودک می‌نماییم، بعد تعجب می‌کنیم که چرا زندگی موفقی نداریم.
Fatemeh_fmr
مهم نیست که باورهای منفی شما برای چه مدت در ذهنتان بوده‌اند، حالا تأکید کنید که از آن‌ها رها هستید. تأکید کنید که همین حالا می‌خواهید علت‌ها را رها نمایید، انگاره‌هایی که در ذهن شماست و هر نوع وضعیت منفی را در زندگی‌تان به وجود می‌آورد. همچنین تأکید داشته باشید که اکنون می‌خواهید نیازتان را به چنین اوضاعی رها نمایید. بدانید که آن‌ها رنگ می‌بازند، از میان می‌روند، به خلائی که از آن آمده‌اند برمی‌گردند و به‌طورکلی ناپدید می‌شوند. زباله‌های قدیمی هرگز روی شما نفوذ ندارند. شما آزاد هستید و همین‌طور هم هست.
Fatemeh_fmr
برای این‌که شما زندگی خودتان را در بیرون تغییر دهید باید از درون تغییر کنید. این بسیار شگفت‌انگیز است که وقتی شما میل به تغییر پیدا می‌کنید درست همان موقع کائنات کمک کردن به شما را آغاز می‌کند و همه آن چیزهایی که احتیاج دارید، در اختیارتان قرار می‌دهد.
Fatemeh_fmr
از حالا خوب گوش کنید و ببینید چه می‌گویید. چیزهایی که نمی‌خواهید در زندگی شما تحقق پیدا کنند به زبان نیاورید.
Fatemeh_fmr

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۳۱
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۱۹-۱
تعداد صفحات۲۴۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۳۱
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۱۹-۱