با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پدران غایب

دانلود و خرید کتاب پدران غایب

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پدران غایب  نوشته  فرشید قهرمانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پدران غایب

«در این کتاب قصد ندارم از پدرها و مادرها انتقاد کنم. روی سخن من با سکوتی است که همه‌ی ما را فرا گرفته. نقش فرزندان پسر در دنیای امروز شکستن این سکوت است. هر جا مشکلی و بی‌نظمی‌ای وجود دارد، روح حقیقت پنهان شده است؛ این روح پنهان مایه‌ی عذاب و ناراحتی مردان در دنیای امروز است. ما امروزه بیش از هر زمان دیگری نیازمند تغییر هستیم.» «پدر غایب» نوشته گای کارنو(۲۰۱۷-۱۹۵۱) روانکاو یونگی اهل کانادا است. او متخصص روان‌شناسی مردان است. پدر غایب ، پدری است که کمتر حضور دارد و یا اگر حضور دارد رابطه ای با فرزندش ندارد یا خود نیز آسیب خورده و بی رمق است. پدر ستو فقرات روان پسر است. اعتماد به نفس، هدفمندی در زندگی، توانایی روبرو شدن با مشکلات و بحران ها، ایستادن و در نرفتن هنگام حمله ور شدن مسائل همه و همه از پدر آموخته می شود. و پدر غایب مساله آفرین است. مردان زیادی در عصر حاضر احساس مرد بودن با خود ندارند و این امر ناشی از مساله پدر غایب است . حالا برای آن که اگر گرفتار پدر غایب بوده ایم یا می خواهیم اثر بدی روی فرزندان مان نگذاریم چه باید بکنیم؟ این موضوعی است که کتاب به آن می پردازد. مردان بزرگسال اختلالات شخصیتی زیادی از جمله پارانویا، وسواس و رفتارهای ضداجتماعی از خود نشان می‌دهند. همچنین تعداد مردانی که مشکلات و انحرافات جنسی دارند به مراتب از تعداد زنانی که با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند، بیشتر است. این نکته دلالت بر این دارد که مردان با وجود طبیعت مستقل ظاهری، در جست‌وجوی پدران‌شان هستند و بسیاریشان به کمک نیاز دارند. مواد اولیه‌ی این کتاب از مشاهدات بالینی مراجعان نویسنده به‌عنوان تحلیلگری روانی به‌دست آمده است. این کتاب حاصل دیده‌ها، شنیده‌ها و احساساتی است که نویسنده به عنوان یک مرد داشته است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
El Santo
۱۳۹۸/۱۰/۰۷

گای کورنو،رواندرمانگر یونگی و فوقالعاده تیزبینی است،و یکی از بزرگترین مشکلات پسرها رو روش کار کرده، برای پسر وجود پدر از ۴یا۵ سالگی به بعد تا اخر عمر ضروری است،حتی با مرگ پدر ، روان پسر خالی از پدر نمیشه،

- بیشتر
mhzm
۱۳۹۷/۱۲/۱۸

کتابی درباره پسرانی که پدران انها غایب بوده و تاثیر بسیاری در روان ان ها در بزگسالی میذاره و اونها بیشتر با تربیت مادرشان بزرگ میشن و مردانگی کم رنگ تری رو دارن

Bookworm
۱۳۹۶/۰۴/۱۳

مثل نمایشنامه حصارها که شخصیت اصلی پدر خوبی نداشته ولی خودش همه ی تلاششو میکنه تا با پسرش خوب باشه اما خیلی موفق نمیشه چون با شرایط روزگار پیش نمیره و خودش رو با زمانه وفق نمیده.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۶۸-۲۷-۹‮
تعداد صفحات۱۷۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۴/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۲۶۸-۲۷-۹‮