با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب چگونه به کودک خود نه بگوییم اثر زه‍را  ج‍ع‍ف‍ری‌

دانلود و خرید کتاب چگونه به کودک خود نه بگوییم

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه به کودک خود نه بگوییم  نوشته  زه‍را  ج‍ع‍ف‍ری‌  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب چگونه به کودک خود نه بگوییم

«چگونه به کودک خود نه بگوییم» نوشته‌ی دکتر ویل ویلکاف(-۱۹۴۴) است. این کتاب راهنمایی است برای تهیه یک برنامه انضباطی ایمن، منطقی و کارآمد برای کودک نه ماهه تا سه‌ساله است.

هریک از ما با مجموعه منحصر به فردی از توانایی‌ها و ضعف‌های شخصی، دارای فرزند می‌شویم. الگوی شخصیتی تمام کودکان یکسان نیست و هریک از ما باید از روش تربیتی متناسب با سن و شخصیت کودک خود، بهره بگیریم. تنوع سرشت و خلق‌وخوی کودک و شخصیت والدین، به قدری زیاد است که هیچ نویسنده‌ای نمی‌تواند پیشنهادهای مؤثری برای تمام موقعیت‌ها و نیز برنامه و راهکار مناسبی برای تمام والدین ارائه دهد.

در این کتاب، با یک برنامه و طرح بسیار وسیع، همه‌جانبه و پیچیده که تمام جزئیات دشوار آن باید از ابتدا تا انتها، برای رسیدن به موفقیت عملی شود، روبه‌رو نیستید. مطالب این کتاب، مجموعه‌ای از نظریات جمع‌آوری‌شده طی سی سال، از هزاران پدر و مادری است که در کنترل و مدیریت رفتار فرزندشان موفق شده و یا شکست خورده‌اند. فصل‌های این کتاب از توالی منطقی برخوردارند، اما مطالعه آن بر اساس اولویت‌های فردی و خانوادگی نیز اشکالی ندارد.

در این کتاب، به موارد لازم برای برنامه‌ریزی یک راهکار مؤثر و مناسب، به منظور کنترل رفتار فرزندتان، دست خواهید یافت؛ از ایجاد عادت به زودتر خوابیدن در شب گرفته تا در نظر گرفتن محدودیت‌های متناسب با سن کودک یا نحوه استفاده از روش وقفه و ....

آنچه در این کتاب مطالعه می‌کنید، بر اساس فرضیه و تئوری بنا نشده، بلکه پایه و اساس آن تجربیات واقعی است. نویسنده تلاش کرده آن‌چیزهایی که خود تجربه کرده و درک کرده است را در این کتاب بیان کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
عشق کتاااااب
۱۳۹۶/۱۰/۲۰

چیزایی که بلد نبودم رو به خوبی از کتاب یاد گرفتم واقعا خوب بود و اصلا خسته کننده نبود برام

شیلا،،،،،،
۱۴۰۰/۰۶/۲۷

خیلی چیزا از این کتاب یاد گرفتم و مدت دوساله که دارم از بعضی از روش هاش استفاده میکنم و نتیجه گرفتم

akram
۱۳۹۶/۰۵/۳۱

خوب بود، نکات جالبی داشت

کاربر ۲۱۹۶۳۷۶
۱۴۰۱/۰۲/۳۰

توصیه پی کنم وقتی که برای این کتاب میذارین رو به کتاب دیگه ای اختصاص بدین

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
اولین قدم در کنترل و مدیریت رفتار کودک نوپا، جلب توجه او از فعالیت خطرناک، به فعالیتی معقول‌تر است.
کاربر ۱۲۴۲۶۲۹
تشویقهای والدین سنگ‌بنای مهمی در رشد «شخصیت» در کودک است. «تشویق بیش از حد» می‌تواند موجب خودانگاره کاذبی گردد که بعید است تا زمان ورود فرزندتان به «دنیای واقعی»، ادامه یابد.
کاربر ۱۲۴۲۶۲۹
اگر کودک نوپای آرام، مطیع و غیرماجراجویی دارید (اوه بله، چنین کودکانی وجود دارند)،
آسمان دار
در صورتی که نوزادتان را کنار خود بخوابانید، اولین فرصت برای «نه» گفتن را به تأخیر انداخته‌اید. «نه، هر جا دلت خواست نمی‌تونی بخوابی.»
کاربر ۲۰۸۰۵۶۵
هدایت کردن توجه کودک به سمت یک فعالیت ایمن، مدت کوتاهی مؤثر بوده، اما توانایی او برای انواع گوناگون بازیگوشی و شیطنت، بسیار بیش از توانایی شما در یافتن بازیها و فعالیتهای جدید و کم‌خطر است
کاربر ۲۰۸۰۵۶۵
ارتباط بین خواب و رفتارهای گوناگون دوره کودکی، در طول سی سال طبابت در زمینه کودکان، به قدری برایم روشن شده است که به نوشتن کتابی در این مورد وادار شده‌ام (آیا فرزندم بیش از حد خسته است؟). کمک به فرزندتان برای ایجاد عادات طبیعی خواب، احتمال شکست بسیاری از روشهایی را که برای گفتن «نه» به‌کار می‌رود، به سادگی از بین می‌برد. با مطالعه این کتاب، شما چگونگی پیشگیری از خستگی فرزندتان را در برنامه کنترل و مدیریت رفتار، خواهید آموخت.
کاربر ۲۰۸۰۵۶۵

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸۹۶۴۶۱۸۱۸۳۰
تعداد صفحات۲۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
شابک۹۷۸۹۶۴۶۱۸۱۸۳۰