با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

دانلود و خرید کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی  نوشته  محمود جولایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

«رازها و نیازهای موفقیت ایرانی» نوشته‌ی محمود جولایی(-۱۳۴۷) است. این کتاب توصیه‌ها و راهکارهایی برای رسیدن به موفقیت عرضه می‌کند. مباحث این کتاب حاصل سال‌ها جستجوی وسواس‌گونه، مطالعه بیشتر آثار بزرگان اندیشه و گوش دادن به سخنرانی‌ها و نظرات مردان فکر و عمل در داخل و خارج و سفر به نقاط مختلف این سیاره زیبا و توجه به کیفیت زندگی مردم سرزمین‌های دور، می‌باشد که اثرات عملی شگرفی در زندگی خود نویسنده برجای گذاشته است. در این کتاب نویسنده سرگل تمام تکنیک‌های رازگونه تحقق آرزوها، که تاکنون بشر شناخته را با زبانی ساده برای شما گردآوری کرده تکنیک‌های آن برای همگان موثر است. کسانی که می‌خواهند بیلیونر شوند، کسانی که دنبال کسب شغلی فرادستی هستند، کسانی که می‌خواهند ورزشکار حرفه‌ای شوند، کسانی که به دنبال قدرت هستند، کسانی که به دنبال قدرت هستند، کسانی که در پی کسب مدارج معنوی بیشتری هستند و هر کسی که به نوعی قصد موفقیت در زندگی دارد. برای رسیدن به موفقیت باید از چند درب قفل شده عبور کرد، شما با خواندن این کتاب کلیدها را یکی پس از دیگری به‌دست می‌آورید. شاه‌کلید‌های ارایه شده، به شما می‌آموزند که چگونه و چه کارهایی را در چه زمانی و با چه ‌شیوه‌ای باید انجام داد تا به نتایج مورد نظر رسید. شما باید موفقیت را یاد بگیرید تا موفق شوید. این اصلاً مهم نیست که چه زندگی سخت و محدودی داشته‌اید یا دارید، مهم این است که برای از این به بعد خود چه می‌خواهید؟! آنچه داشتید یا دارید، نتیجه افکار گذشته شما بوده، پس اگر چیز دیگری می‌خواهید باید به گونه‌ای دیگر اندیشیده و برای آن بجنگید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Ali
۱۳۹۶/۰۲/۲۶

کتابهای موفقیت زیادی رو مطالعه کردم. این کتاب یکی از بهترین کتاب ها در این زمینه است. حتما مطالعه کنید.

sheida
۱۳۹۹/۰۵/۰۳

میشه گفت بیشتر کتاب هایی که در راستای موفقیت فردی خواندم نویسندگان خارجی داشت واین کتاب اولین کتابی بود که بااین موضوع نویسنده ی ایرانی داشت ! اما خوب خیلی راضی بودم و کیفیت و کاربردی بودنش کم از کتابای

- بیشتر
mahdad
۱۳۹۶/۰۲/۱۴

سیستم خرید تون خیلی اذیت میکنه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
اول، همیشه کاری را انجام دهید که دوست دارید و دوم، آنقدر در کار خود تلاش و استمرار داشته باشید تا به نتیجه دلخواه برسید. «دونالد ترامب»
مهدی ربیعی
زندگی از آن شماست، پس مسئولیت آن‌ را گردن بگیرید. عده‌ای زمین و زمان را سپر بلای خود قرار می‌دهند و همه کس و همه چیز را به‌خاطر شرایط نامطلوب زندگی خود متهم و مقصر می‌دانند. در حالی که تنها مقصر ناملایمات زندگی هرکس، اندیشه‌های او و مقاومت وی در قبال تغییر و خودسازی است.
مهدی ربیعی
من باور دارم که نبوغ واقعی آن است که با تقویت ایمان و اعتقادات سازنده، نیروهای عظیم درونی خود را در جهت آفرینش آرزوهای خود فعال سازیم.
📚میرزارضا📖
این اصلاً مهم نیست که چه زندگی سخت و محدودی داشته‌اید یا دارید، مهم این است که برای از این به بعد خود چه می‌خواهید؟! آنچه داشتید یا دارید، نتیجه افکار گذشته شما بوده، پس اگر چیز دیگری می‌خواهید باید به گونه‌ای دیگر اندیشیده و برای آن بجنگید.
📚میرزارضا📖
چیزهایی را که دوست دارید به‌دست آورید وگرنه سرانجام ناچار خواهید بود چیزهایی را که به‌دست آورده‌اید ‌دوست بدارید. «جرج برناردشاو» ‌
کاربر ۹۹۴۴۳۸
آیا شما به عنوان کاپیتان کشتی زندگی خویش به خوبی می‌دانید به کجا می‌خواهید بروید؟ اگر شما ندانید به کجا قرار است بروید، چه فرقی می‌کند از کدام راه بروید! «دکتر هلاکویی»
کاربر ۹۹۴۴۳۸

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۵۱-۸۲۸-۸‬‬
تعداد صفحات۳۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۵۱-۸۲۸-۸‬‬