با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گرگ‌های سیاه (جلد ۱)

دانلود و خرید کتاب گرگ‌های سیاه (جلد ۱)

۴٫۴ از ۷ نظر
۴٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گرگ‌های سیاه (جلد ۱)  نوشته  کیت الیوت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب گرگ‌های سیاه (جلد ۱)

«گرگ‌های سیاه» نوشته کیت الیوت(-۱۹۵۸) نویسنده آمریکایی است. این کتاب داستانی فانتزی است و در خصوص فرمانده‌ای تبعید شده است که برای نجات فرزند شاه بازمی‌گردد.

۲۲ سال از زمانی که کیلس، فرمانده گرگ‌های سیاه، شاه خود را و همراه با آن جایگاه خود را از دست داد می‌گذرد. حال که شاه کشته شده است و گرگ‌های سیاه قلع و قمع شده‌اند، کیلس به عنوان یک تبعیدی، بسیار دور تر از کاخی که روزی محافظتش برعهده او بود، زندگی می‌کند.

تا آنکه خواهر شاه مرده، نزد او می‌آید و از او برای نجات برادر زاده‌اش، فرزند شاه، یاری می‌خواهد....

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

«اینکه بتوانی هرجایی که دوست داری بری و هیچ‌کسی هم نباشه تا بخواد واست مشخص کنه چی درسته و چی ممنوعه چه حسی داشت؟»

تابش نوری از پشت ابرهایی که در بالای تپه‌های شرقی توده شده بودند، کلانتر و عقابش را از نظر او مخفی کرد.‌امّا نور خورشید نبود. نور سه بار دیگر مانند ضربان‌های محکم و شدید، درخشید. درست مثل سه بوم بوم بوم بدون صدا. همانطور که چشمانش را مستقیم به قلّه‌ی چشم شیطان می‌دوخت، نفسش در سینه حبس شد.

«نور چه معنی‌ای داشت؟ آیا کلانتر به دنبال‌یک شیطان بود؟»

صدای بلندی از اتاق به وضوح شنیده شد.

«دیدم سارای رفت بیرون.»

با شتاب قدم به درون سایه‌ی پرده‌ی مشبک زینتی برداشت. سه تا از دایی زاده‌هایش قدم به درون‌ایوان گذاشتند. در حال تکان دادن بادبزن‌های نقاشی شده شان در مقابل گرما، چشم‌هایشان را در مقابل تابش نور باریک کرده بودند.

«من هیچ کس رو ‌اینجا نمی‌بینم، گارنا.»

گارنا دختر زیبایی بود که چهارسال از سارای کوچک‌تر بود. «مطمئنم دیدمش. بهش احتیاج دارم تا روی تور ابریشمی‌جدیدم سوزن کاری کنه چون الان که نامزد کردم وقت ندارم. انگشتای خیلی ماهری داره، خیلیم باهوشه.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
کتاب باز
۱۳۹۹/۰۱/۲۶

معمولا نمیتونم با کتابهایی که چند راوی مختلف داره ارتباط برقرار کنم، ولی نویسنده یکجوری تمام این زندگی ها رو بهم ربط میده که شگفت زده میشین. اون موفق شده دیدگاه های یک کلانتر پیر که قبلا دختر شاه بوده،

- بیشتر
soheill
۱۳۹۹/۰۲/۱۱

تو جلد اول نویسنده داره جهان کتاب و به رخ خواننده میکشه که چقدر بزرگ و جذابه من بهترین فانتزی های دنیا رو خواندم ولی این کتاب واقعا جذابه

فاطمه.م
۱۳۹۷/۰۹/۱۴

از ترجمه بد کتاب و نیاز به ویراستاری که بگذریم داستان عالی است، ترکیبی از عناصر مجموعه های فانتزی موفق دیگر چون وراثت، بازی تاج و تخت و حتی افشاگری رایریا، فقط اشکالش این است که گرگهای سیاه اولین جلد

- بیشتر
کاربر ۷۲۶۳۸۹
۱۳۹۸/۰۷/۰۳

به احتمال زیاد در صفحات اول دچار تردید میشید و کتاب رو بیخیال میشید! (خودم همین کارو کردم!) ولی اینکارو نکنید. ترجمه نامانوس و ویرایش بد و شخصیت‌ها و اسامی جدید و مکان‌ها و فرهنگهای غریبه و عجیب رو کمی

- بیشتر
KAI
۱۳۹۸/۰۳/۲۸

عالیه فقط می خواستم بدونم این کتاب برای چه ردی سنی هستش؟؟؟

ایمان
۱۳۹۶/۰۴/۰۱

هنوز کامل نخوندمش، ولی اولاش خوبه. نظرم عوض شد میام میگم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۵۷۶-۲-۶
تعداد صفحات۵۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۵۷۶-۲-۶