با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اثر ذهن (جلد اول)

دانلود و خرید کتاب اثر ذهن (جلد اول)

کلیدهای طلایی بازاریابی؛ ۱۰۰ راه برای قانع‌کردن و ترغیب مصرف‌کنندگان با بازاریابی عصب‌شناختی

۳٫۴ از ۵ نظر
۳٫۴ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اثر ذهن (جلد اول)  نوشته  راجر دالی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اثر ذهن (جلد اول)

«کلیدهای طلایی بازاریابی شناختی» نوشته‌ی راجر دولی(-۱۹۵۲) است. این کتاب به این می‌پردازد که چگونه تصمیم‌های ما در خرید پیشبینی می‌شود؟ این کتاب در دو جلد تهیه شده است. مباحثی که در این جلد به آن‌ها پرداخته می‌شود را می‌توان ذیل دسته‌های زیر قرار داد: «درآمدی بر نورومارکتینگ»، «افسوس از باختن درمعاملات»، «نورومارکتینگ و تصمیم‌گیری» و «در ناخودآگاه مشتری چه می‌گذرد؟»

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

مارسل پراوست، نویسنده‌ی فرانسوی، نظریه‌ی «حافظه‌ی غیرارادی» را در کتاب مشهور خود به‌خوبی بیان کرد. مارسل در این کتاب توصیف کرد که چطور با رایحه‌ی یک کیک کوچک فرانسوی، سیلی از خاطره‌ها برایش یادآوری می‌شود. باور او بر این بود که این خاطره‌های برانگیخته شده از خاطره‌های «ارادی» که آن‌ها را آگاهانه به یاد می‌آوریم قوی‌تر بودند. سال ۱۹۳۵ تحقیقی توسط دونالد لیرد نشان داد که ۸۰ درصد مردان و ۹۰ درصد زنان، با رایحه‌ی عطر، خاطرات‌شان واضح و روشن زنده شد.

رایحه می‌تواند درک و استنباط را با روش‌های دیگری نیز تحت تأثیر قرار دهد. در آزمایشی از مصرف‌کنندگان خواسته شد تا دو جفت کفش یکسان نایک را ارزیابی کنند. یک جفت در اتاقی معطر به رایحه‌ی گل و دیگری در اتاقی بدون رایحه قرار داده شده بود. در مجموع، ۸۴ درصد افراد کفش‌هایی که در اتاق معطر بود را برتر دانستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۸۴-۳
تعداد صفحات۳۰۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۶۹۵-۸۴-۳