با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ما همه یک معجزه‌ایم

دانلود و خرید کتاب ما همه یک معجزه‌ایم

۳٫۲ از ۶ نظر
۳٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ما همه یک معجزه‌ایم  نوشته  ژان شینودا بولن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ما همه یک معجزه‌ایم

«ما همه یک معجزه‌ایم» نوشته‌ی دکتر «ژان شینودا بولن» (۱۹۳۶) روانپزشک آمریکایی است. اتفاقاتی که در این دنیا برای شما تا کنون رخ داده‌اند و رخ خواهند داد حاوی چه پیامی هستند و چگونه شما را به صورت پنهانی هدایت می‌کنند؟ «وقتی شاگرد آماده باشد، معلم خواهد آمد». این ضرب‌المثل چینی قدیمی، نگرش بنیادی تفکر شرقی را توصیف می‌کند: ارتباط بین روان بشر و وقایع بیرونی، بین جهان درون و برون. همزمانی که کارل یونگ آن را «همزمانی معنی‌دار» می‌نامد، نحوه ظهور این ارتباط در زندگی روزمره ما را شرح می‌دهد. اندیشه شرقی، ارتباط بنیادین بین خویشتن ما و دیگران، بین خویشتن ما و جهان را حقیقت اصلی قلمداد کرده و آن را تائو نام نهاده است. برای آن دسته از افراد که قدرت وقایع، رؤیاها و جلساتی را که در ظاهر مفاهیمی عمیق‌تر از خودشان دارند احساس کرده‌اند، این امر می‌تواند روزنه‌ای باشد به‌سوی جهانی عظیم‌تر و کامل‌تر از جهان استدلال منطقی و مبتنی بر حقایق محض. در این کتاب ارزشمند که توسط چهره شناخته شده روانشناسی تحلیلی در دنیا یعنی خانم شینودا بولن نوشته شده است با بهره گیری از دیدگاه تائو که مربوط به سبک زندگی معناگرایانه چینیان باستان است به شما کمک می کند تا زندگی تان با یافتن معنای تازه رنگ و بوی تازه به خود خواهد گرفت. ساختار این کتاب به‌صورت خطی نیست؛ بلکه سفری دورانی پیرامون این موضوع خواهد بود ــ یا می‌توان با استفاده از واژه دشوار یونگ، آن را نوعی «طواف» نامید ــ بیشتر شبیه به وقتی که اولین کاوشگر ونوس دور این سیاره گشت و مجموعه عکس‌هایی از آن تهیه کرد. فصل‌های این کتاب مانند این عکس‌ها است، به‌گونه‌ای که هر یک از آن‌ها جنبه‌ای از همزمانی و تائو را از چشم‌اندازی متفاوت نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۲۳۸۹۸۹
۱۳۹۹/۱۱/۱۵

این کتاب در مورد همزمانی مطالبی ارئه میده که خب اولش ممکنه کمی عجیب به نظر برسه ولی از اونجایی که همه ما چنین تجربه هایی را داشتیم حداقل ارزش فکر کردن روش را دارد این کتاب میگه شما در

- بیشتر
Hanieh Ka
۱۳۹۸/۱۲/۱۳

والا من که نفهمیدم همون نمونه هم چی میگه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تعداد صفحات۱۳۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB