دانلود و خرید کتاب مدیریت ارتباطات جان مکسول ترجمه سعید گل‌محمدی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مدیریت ارتباطات اثر جان مکسول

کتاب مدیریت ارتباطات

نویسنده:جان مکسول
دسته‌بندی:
امتیاز:
۴.۵از ۸ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب مدیریت ارتباطات

«مدیریت ارتباطات» نوشته جان ماکسول(-۱۹۴۷)، نویسنده و سخنران انگیزشی آمریکایی است. مهارت در ایجاد رابطه‌ی مناسب با دیگران بر توانایی‌ها و اعتمادبه‌نفس ما می‌افزاید، استعداد و دست‌آورد‌هایمان را می‌نمایاند و احترام و قدردانی دیگران را جلب می‌کند. هر‌چه بهتر با دیگران رابطه برقرار کنیم، مسئولیت‌های خود را بهتر اجرا می‌کنیم و درنتیجه در حرفه‌ی خود موفق‌تر بوده و درآمد بیشتری خواهیم داشت. هدف از ترجمه‌ی این کتاب، تقویت توانایی برقراری ارتباطی اثربخش و نیز توانایی تفاهم با دیگران است. وقتی سخن از ارتباطات به‌میان می‌آید، معمولاً عمل گفتگو در ذهن تداعی می‌شود؛ اما ارتباطات چیزی بیش از گفتگو است. وقتی در کلاس درس به پرسشی پاسخ می‌دهید، وقتی تشویق می‌شوید، وقتی درباره‌ی عقاید و افکار دیگران بحث می‌کنید، با کسی دست می‌دهید، در یک مصاحبه‌ی استخدامی یا جلسه‌ای کاری شرکت می‌کنید، لباسی را انتخاب می‌کنید یا به خرید یک خودرو اقدام می‌کنید، در‌واقع با افراد ارتباط برقرار کرده‌اید. دوستی‌های پایدار و موفق، روابط خانوادگی گرم و موفقیت‌های تحصیلی و شغلی به مهارت‌های ارتباطی شما بستگی دارد. در مجموع درک و توانایی به‌کارگیری ارتباطات، از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که افراد باید بیاموزند، زیرا ارتباط مناسب در موفقیت افراد در محل کار و اجتماع، بسیار مؤثر است. توان برقراری ارتباط مؤثر، اغلب میزان شایستگی و احتمال موفقیت فرد را تعیین می‌کند. بنابراین، همواره باید از روابط اجتماعی قوی و نیز انعطاف‌پذیری بسیار بالایی برخوردار باشیم، چرا‌که با افرادی گوناگون و با آداب و رسوم مختلف در ارتباط هستیم. ارتباط عملی است که طی آن یک یا چند نفر به تبادل آگاهی نقطه‌نظرها، گرایش‌ها و تجربه‌ی خود می‌پردازند. هرچه توانایی‌تان در برقراری ارتباط مناسب بیشتر باشد، قدرت شما را در تبادل نظرات افزایش می‌دهد و بدین ترتیب در شغل و حرفه‌ی خود به موفقیت‌های بیشتری دست می‌یابید. همچنین جذب مشتری به مهارت‌های ارتباطی شما بستگی دارد. بنابراین، زیربنا و شالوده‌ی موفقیت شما در رضایتمندی و جذب مشتری، برقراری ارتباط مناسب است که اهمیت و ارزش ارتباطات را نشان می‌دهد.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات نسل نواندیش

مشاهده همه

نظرات کاربران

زهرا
۱۴۰۱/۰۱/۲۳

کتاب در چند فصل به بررسی ارتباط و اهمیت نکاتی که باید به طور کلی در نظر گرفت می پردازه. از ارزش گوش دادن فعال، موانع ارتباط و اهمیت ارتباط بین اعضا خانواده گفته شده. در کل کتاب خوبی بود

- بیشتر
mamal123
۱۳۹۶/۰۱/۱۱

تمام کتاب های جان ماکسول عالیه

کاربر ۲۰۱۷۱۱۲
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

ترجمه ایراداتی داشت اما کتاب خوبیه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۴۹)
«بیشتر مردم، غیر منطقی، غیر معقول و خودمحورانه رفتار می‌کنند؛ اما در هر حال آن‌ها را دوست بدار.»
Roya🌱
«بزرگ‌ترین خوبی که در حق دیگران انجام می‌دهیم این نیست که داشته‌های خود را با آن‌ها سهیم شویم، بلکه این است که داشته‌های آن‌ها را به خودشان نشان دهیم.»
Roya🌱
صحبت‌های طرف مقابل را در فواصل طولانی جمع‌بندی کنید
محمد رضا
انسان می‌تواند ۴۰ روز بدون آب و غذا و ۴ دقیقه بدون هوا زندگی کند؛ اما فقط ۴ ثانیه قادر است بدون امید به‌سر برد!
علی
«‌اعتماد به افراد از دوست داشتن آن‌ها ارزنده‌تر است.»
Roya🌱
همه‌ی کسانی که بیشتر می‌دانند بیشتر گوش می‌دهند.
Roya🌱
شخصیت در بحران ساخته نمی‌شود، فقط آشکار می‌شود.
زهرا
به‌گفته‌ی دیوید امبروز، رمان‌نویس سرشناس: «هنگامی‌که تصمیم به پیروزی بگیرید، نیمی از موفقیت را کسب کرده‌اید و اگر آرزوی پیروزی نداشته باشید، نیمی از شکست را تجربه می‌کنید.»
Mohsen7080
اگر با هرکسی که ملاقات می‌کنید، طوری برخورد کنید که گویی مهم‌ترین فرد روی زمین است، در‌حقیقت به او حس ارزشمند بودن را القا کرده‌اید.
علی
«‌اعتماد به افراد از دوست داشتن آن‌ها ارزنده‌تر است.»
علی

حجم

۱۵۲٫۷ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۱۵۴ صفحه

حجم

۱۵۲٫۷ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۱۵۴ صفحه

قیمت:
۳۹,۹۰۰
۱۹,۹۵۰
۵۰%
تومان