دانلود و خرید کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ کارا ناترسون ترجمه محمدعلی شیخ علیان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ اثر کارا ناترسون

کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ

معرفی کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ

کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ نوشتهٔ کارا ناترسون با ترجمهٔ حمدعلی شیخ علیان و ویرایش محمدعلی معصومی  در انتشارات صابرین به چاپ رسیده است. دورهٔ بلوغ برای دختران مرحلهٔ بسیار مهمی از زندگی‌شان است. کتاب مراقبت از بدن دختران در دورهٔ بلوغ به‌عنوان یک منبع راهنمایی و مشاوره برای دختران و والدینشان برای مدیریت بهتر دورهٔ بلوغ و ایجاد سبک زندگی سالم و مثبت در این دوره تدوین شده است.

درباره کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ

کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ، کتابی درباره بدن دختران بزرگ‌تر است و به مسائل مرتبط با سلامت و بهبود جسمی و روحی دختران در دورهٔ بلوغ اختصاص دارد. موضوعاتی مانند تغذیه، بهداشت، تغییرات جسمی، تغییرات روانی، روابط اجتماعی، مسائل رشد جنسی، و مهارت‌های مدیریت استرس از جمله موضوعاتی است که در کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ برررسی می‌شود. همچنین این کتاب به دختران کمک می‌کند تا بهترین راه‌ها را برای مدیریت این دورهٔ حساس از زندگی‌شان پیدا کنند و به والدین نیز را در پشتیبانی و راهنمایی دخترانشان یاری می‌رساند.

کتاب مراقبت از بدن دختران در دوره بلوغ  را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای دختران نوجوان و در سنین بلوغ مناسب است. همچنین والدین، مشاوران، معلمان و مسئولین مدارس نیز می‌توانند این کتاب را مطالعه و به دختران نوجوان پیشنهاد کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۹۰٫۰ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

حجم

۹۰٫۰ مگابایت

سال انتشار

۱۴۰۲

تعداد صفحه‌ها

۱۰۴ صفحه

قیمت:
۷۶,۰۰۰
تومان