با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دو برج (جلد ۲ از ارباب حلقه‌ها)

دانلود و خرید کتاب دو برج (جلد ۲ از ارباب حلقه‌ها)

۴٫۴ از ۱۴ نظر
۴٫۴ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دو برج (جلد ۲ از ارباب حلقه‌ها)  نوشته  جی. آر. آر. تالکین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دو برج (جلد ۲ از ارباب حلقه‌ها)

«دو برج» بخش دوم از مجموعه ارباب حلقه‌ها، نوشته جی. آر. آر. تالکین(۱۹۷۳-۱۸۹۲)، نویسنده انگلیسی است. ارباب(فرمانروای) حلقه‌ها مهمترین اثر تالکین است که وی سال‌ها برای نگارش و آفرینش جهان داستانی و رمزآلود آن تلاش کرد. این جلد از مجموعه دربردارنده کتاب سوم و چهارم است. در بریده‌ای از کتاب می‌خوانیم: آراگورن شتابان از تپه بالا رفت. گاه و بیگاه روی زمین خم می‌شد. هابیت‌ها سبک راه می‌روند و تعقیب رد پای آنها حتی برای تکاورها هم آسان نیست، اما نه چندان بالاتر از قله تپه، جویبار چشمه‌ای کوره‌راه را قطع کرده بود و روی خاک مرطوب چیزی را که می‌جست، پیدا کرد. با خود گفت: «رد پا را درست دنبال کرده‌ام. فرودو به طرف بالای تپه فرار کرده است. نمی‌دانم آنجا به چه چیزی برخورده؟ اما درست از همین راه برگشته و دوباره از تپه پایین آمده.» آراگورن درنگ کرد. دلش می‌خواست خودش نیز به امید دیدن چیزی که در این سردرگمی راهنمایی‌اش کند، تا جایگاه بلند بالا برود؛ اما وقت تنگ بود. یک باره پیش جست و از روی سنگ‌فرش‌های عظیم به طرف قله تپه دوید، و از پله‌ها بالا رفت. روی جایگاه بلند نشست و نگاه کرد. اما خورشید را انگار سایه گرفته بود و جهان، تیره و بیگانه می‌نمود. سرش را دور تا دور چرخاند و چیزی جز تپه‌های دوردست ندید، مگر دوباره پرنده‌ای بزرگ به شکل عقاب که در آن دورها در ارتفاع زیاد پرواز می‌کرد و در مسیری دایره‌وار و بزرگ، چرخ‌زنان آهسته به طرف زمین فرود می‌آمد. در اثنایی که نگاه می‌کرد، گوش‌های تیزش صداهایی را در بیشه‌زار پایین، در کرانه غربی رودخانه شنید. خشکش زد. صدای فریاد به گوش می‌رسید و در میان آنها با وحشت تمام توانست صدای زمخت اورک‌ها را تشخیص دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
pooya
۱۳۹۸/۰۹/۰۳

داستانی فوق العاده با توصیفات زیبا...

Zohreh AbbasiFar
۱۳۹۹/۰۷/۱۶

پیتر جکسون به متن کتاب وفادار بوده و با چند اختلاف کوچیک کاملا شبیه فیلم بود که به نظر من باعث‌شده خوندن کتاب هیجان زیادی نداشته باشه. ولی در هر صورت خوندن خود کتاب لطف دیگه ای داره و از تشبیهات

- بیشتر
کاربر ۳۱۷۸۸۹۸
۱۴۰۰/۰۲/۲۱

یه سوال فیلم ارباب حلقه ها رو بر اساس داستان ساختن؟

سعید
۱۳۹۹/۱۰/۱۵

تخفیف بزنید تا بخریم خیلی گرونه واسه یه دانشجو بدون درامد

Ala
۱۳۹۹/۰۴/۰۱

هیجانش از جلد اول کمتره...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
«دیدمش که می‌راند بر روی رودهای هفتگانه، روی پهنه آب‌های خاکستری؛ دیدم که گام برمی‌داشت در سرزمین‌های خالی، تا آن که در سایه‌های شمال درگذشت. دیگر او را ندیدم.
ala

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۴,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۱/۰۹/۰۱
شابک۹۶۴-۳۳۴-۱۷۳-۹‬‬
تعداد صفحات۶۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۴,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۱/۰۹/۰۱
شابک۹۶۴-۳۳۴-۱۷۳-۹‬‬