با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش ‌کنند

دانلود و خرید کتاب دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش ‌کنند

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش ‌کنند  نوشته  پوریا عالمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش ‌کنند

«دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش ‌کنند» مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه نوشته پوریا عالمی(-۱۳۵۸)، نویسنده و طنزپرداز به همراه طراحی‌های توکا نیستانی(-۱۳۳۹) تصویرگر ایرانی است. در یکی از داستان‌های این کتاب به نام «دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش کنند» می‌خوانیم: «آمد روبرویم ایستاد چشم‌هایش را بست بعد پلکش را آرام باز کرد و به بالا نگاه کرد، سفیدی چشم‌هایش از سفیدی برف‌ها یک‌دست‌تر و سبک‌تر بود. بعد سیاهی چشم‌هایش را دوخت به من. گفت دوستم داری هنوز؟ گفتم همیشه دوستت داشته‌ام. گفت فقط وفقط من را دوست داری؟ گفتم فقط و فقط تو را دوست دارم. گفت دروغ می‌گویی. گفتم راست می‌گویی. آن‌وقت راهش را کشید و رفت. حالا من ایستاده‌ام اینجا. منتظر دختری که درک کند یک عاشق دوست ندارد هرگز روی حرف معشوقش حرفی بزند. این مساله‌ی خیلی مهمی است که دخترها به راحتی نمی‌توانند درکش کنند. عاشقی که دوست دارد وقتی معشوقش می‌گوید دروغ می‌گویی، دروغ گفته باشد.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Ati
۱۳۹۵/۰۹/۱۱

اصلا جالب نبود

🌻سپیده 🌻
۱۳۹۵/۰۹/۱۰

چطور من نمونه اش رو خوندم,درک کردم😕 حالا که اینطوریه,می خرمش ولی یه ستاره بهش میدم,البته فعلا😕 شاید نظرم عوض شد و واقعا درکش نکردم!!!!!!اون موقع پنج ستاره رو می گیره😀

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۳۴-۳۰۰-۲
تعداد صفحات۱۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۳۴-۳۰۰-۲