با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جاودانه‌ها پائولو کوئیلو: گزیده عارفانه‌ها، عاشقانه‌ها و نکات اخلاقی

دانلود و خرید کتاب جاودانه‌ها پائولو کوئیلو: گزیده عارفانه‌ها، عاشقانه‌ها و نکات اخلاقی

۴٫۱ از ۱۵ نظر
۴٫۱ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جاودانه‌ها پائولو کوئیلو: گزیده عارفانه‌ها، عاشقانه‌ها و نکات اخلاقی  نوشته  نرگس  علی مردانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جاودانه‌ها پائولو کوئیلو: گزیده عارفانه‌ها، عاشقانه‌ها و نکات اخلاقی

«جاودانه‌ها پائولو کوئیلو» گزیده عارفانه‌ها، عاشقانه‌ها و نکات اخلاقی این نویسنده و شاعر برزیلی است که توسط نرگس علی مردانی( -۱۳۵۷)، پژوهشگر ادبی، گردآوری شده است. همچنین این کتاب دربردارنده زندگی‌نامه این نویسنده آمریکای لاتین است. کوئیلو( -۱۹۴۷) در بین ایرانیان با ترجمه‌های متعدد از کارهایش، نویسنده آشنایی به شمار می‌رود.

در یکی از نوشته‌های برگزیده این کتاب از آثار ادبی گوناگون وی همچون کتاب‌های «کیمیاگر»، «راهنمای مبارز روشنایی» و ... برداشت و برگزیده شده است می‌خوانیم:

«آب رودخانه، با هر مسیری که عملاً بتوان از آن گذر کرد، می‌سازد؛ اما رودخانه هرگز یگانه هدف خود، دریا، را فراموش نمی کند؛ گرچه در سرچشمۀ خود چنین ضعیف است، به تدریج نیروی رودخانه‌های دیگر را که به آنها برمی خورد، جمع می‌کند. و از مرحله‌ای به بعد نیرویش کامل می‌شود.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
S
۱۳۹۷/۰۲/۲۴

پیشنهاد میدهم مطالعه کنید روی برخی از این جملات ساعتها میشه فکرد کرد. بسیار تأثیر گذار بود. باعث میشه به درون خود ، به خالق خود به اهداف و آرزوهایت بیندیشی برای رسیدن به آنها از مبارزه کردن نهراسی. سختیهایی که در

- بیشتر
مهدی فیروزان
۱۳۹۷/۰۷/۲۰

کتاب بسیار خوبی بود و بالاخره تمام شد. اول کتاب از زندگی نامه پائولو کوئیلو گفته شده و سپس جملات زیبای کتاب های او در کنار هم جمع شدن انگار یک کتاب بریده می‌خوانید.! بسیار جملات زیبایی داشت و تامل برانگیز بود.

Zahra.m
۱۳۹۸/۰۹/۰۴

کتابی عالی ,که واقعا ارزش خواندن دارد ,به شما دوستان عزیز هم پیشنهاد میکنم این کتاب رو مطالعه کنید .

علی اصغر
۱۳۹۵/۰۷/۲۶

اصلا نسبت به قیمتش نمی ارزه ازنظرمن خریداری نکنید

zohreh farahani
۱۳۹۸/۰۷/۲۳

من نپسندیدم اصلا

سینا
۱۳۹۷/۰۲/۲۷

خوووووووبه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۸۴)
خدایا! به ما شور و شوق عنایت فرما؛ زیرا شور و شوق یک راه دعاست. این همان چیزی است که ما را به آسمان پیوند‌ می‌دهد و نیز به زمین و بزرگسالان و به کودکان.
بلاتریکس لسترنج
خدایا! رؤیاهای ما را حفظ فرما؛ زیرا رؤیا پردازی، یک راه دعاست. مطمئناً ما هر سن و سالی داشته باشیم و شرایط زندگی مان هر چه باشد این توانایی را داریم که شعلۀ مقدس امید و پشتکار را در دل روشن نگه داریم و برای اینکه این امکان پذیر شود....
بلاتریکس لسترنج
مراقب رفتارت باش. توجه داشته باش که رفتار و اعمال تو روی نسل آینده تأثیرگذار خواهد بود.
بلاتریکس لسترنج
امید دارم روزی آن شکل و حالتی را که خدا برای من در نظر گرفته پیدا کنم و تبدیل به انسان ارزشمندی بشوم.
S
مراقب رفتارت باش. توجه داشته باش که رفتار و اعمال تو روی نسل آینده تأثیرگذار خواهد بود.
بلاتریکس لسترنج
افرادی که کارهای مفید انجام‌ می‌دهند از سرزنش و رفتارهای ناشایست دیگران هراسی ندارند؛ ولی کسانی که کار مفیدی انجام نمی دهند، تصور‌ می‌کنند که افراد مهمی هستند و همواره بی لیاقتی خودشان را در پشت هیاهو و زورگویی شان پنهان‌ می‌کنند.
بلاتریکس لسترنج
مراقب رفتارت باش. توجه داشته باش که رفتار و اعمال تو روی نسل آینده تأثیرگذار خواهد بود.
S
تو برای مقابله با سرنوشت به نظم و شکیبایی نیاز داری.
بلاتریکس لسترنج
خداوندا! رحمتت را شامل حال کسانی کن که بر خود تأسف‌ می‌خورند؛ کسانی که خود را نیک‌ می‌دانند و‌ می‌پندارند زندگی با آنان به عدالت رفتار نکرده است؛ کسانی که‌ می‌پندارند سزاوار آنچه بر سرشان آمده، نیستند.
S
مداد پنج ویژگی دارد که اگر موفق شوی آن‌ها را کسب کنی،‌ می‌توانی به انسانی تبدیل شوی که همیشه در دنیا آرامش دارد. «ویژگی اول: تو قادری کارهای بزرگی انجام دهی؛ اما نباید هیچ وقت فراموش کنی دستی هدایتت‌ می‌کند. ما این دست را خداوند‌ می‌نامیم و او همواره ما را طبق اراده‌‌‌‌‌اش هدایت‌ می‌کند.» «ویژگی دوم: گاه به گاه باید از نوشتن دست بکشم و از مدادتراش استفاده کنم. با این کار مداد کمی رنج‌ می‌کشد؛ اما پس از آن، تیزتر‌ می‌شود. پس تو هم باید یاد بگیری رنج‌ها و مشقاتی را تحمل کنی؛ چون از تو انسان بهتری‌ می‌سازند.»
S

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۴/۰۱
شابک‌‫۹۷۸-۶۰۰-۶۳۲۳-۱۵-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۴/۰۱
شابک‌‫۹۷۸-۶۰۰-۶۳۲۳-۱۵-۲