با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی

دانلود و خرید کتاب مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی  نوشته  سیداحمد احمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی

کتاب مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی نوشته سید احمد احمدی یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته روان‌شناسی این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

 درباره کتاب مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی

در کتاب مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی تلاش شده است تا روان پزشکان‌، مددکاران ‌اجتماعی‌، روان پرستاران،‌ روان‌درمانگران‌، مشاوران و کسانی را که در حرفه یاورانه مشغول‌ هستند با مفاهیم اساسی و اصول و روش‌ها‌ی اولیه مشاوره و روان‌درمانی آشنا نماید. اصولاً مشاوره و روان‌درمانی از نظر نوع رابطه و روش کار و نظریه‌های مورد استفاده یکسان هستند. فصل‌های نخستین کتاب به تاریخچه،‌ تعریف و اهداف مشاوره و روان‌درمانی می‌پردازد ‌و سیر تاریخی این دو را در ایران به اختصار بیان می‌کند.

رابطۀ یاورانه و ماهیت آن و بررسی ‌مشکلات مراجع در فصل‌های بعدی بررسی می‌شود. سپس مصاحبه مشاوره‌ای و نحوه ارزیابی‌مشکلات رفتاری مراجع بررسی می‌شود. روش‌ها‌ی برخورد با مشکلات مراجع که شامل بحث ‌ترکیبی و متناسب با جامعه ایران است در ادامه آورده شده‌است. سپس مشورت همراه با مشاوره گروهی و مشاوره خانوادگی بررسی می‌شود. 

 خواندن کتاب مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب تخصصی مقدمه ای بر مشاوره و روان درمانی یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۶/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۵۸-۳۷-۸
تعداد صفحات۱۵۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۵/۰۶/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۶۵۸-۳۷-۸