با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شاه کلید ثروت

دانلود و خرید کتاب شاه کلید ثروت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شاه کلید ثروت  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شاه کلید ثروت

کتاب شاه کلید ثروت نوشته ناپلئون هیل است که با ترجمه مهدی قراچه‌داغی منتشر شده است. در اینجا ثروت به معنی نزدیک شدن به خوشبختی است. این کتاب به شما کمک میکند از راهی که خودتان می‌خواهید خوشبخت شوید.

درباره کتاب شاه کلید ثروت

این «شاه‌کلید» وسیله‌ای ابتکاری است که صاحبانش با آن می‌توانند درِ جایی را باز کنند که آن‌جا راه‌حل تمامی مشکلاتشان را خواهند یافت. نیروهای جادویی آن فراتر از نیروهای جادویی جادوگران بزرگ است.

این کتاب به شما شیوه‌ای ارائه می‌دهد که به‌وسیله‌ آن می‌توانید اختیار کامل ذهن خویش را در دست بگیرید؛ بدین‌گونه به انسان توانایی می‌بخشد تا بر احساسات قلبی و نیروی تفکر خویش تسلط کامل یابد. با این کتاب شما به سمت خوشبختی می‌روید. 

خواندن کتاب شاه کلید ثروت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به دنبال کسب پول بیشتر در زندگی هستید این کتاب را از دست ندهید.

فهرست کتاب شاه کلید ثروت

فصل اول - سرآغاز همه ی ثروت ها

فصل دوم - دوازده ثروت زندگی

فصل سوم - هشت فرمانده

فصل چهارم - قطعیت هدف

فصل پنجم - عادت طی کردن کیلومتر اضافی

فصل ششم - عشق، رهایی بخش نوع بشر

فصل هفتم - اندیشه پردازی

فصل هشتم - تحلیل اندرو کارنگی از اصل اندیشه پردازی

فصل نهم - ایمان و اعتقاد

فصل دهم - قانون نیروز عادت کیهانی

فصل یازدهم - نظم و انضباط شخصی

دوازده ثروت زندگی

نگرش ذهنی مثبت

سلامت جسمانی

هماهنگی در روابط انسانی

رهایی از ترس

امید موفقیت

توانایی ایمان آوردن

تمایل در سهیم شدن مواهب و نعمات خود با دیگران

کار عشق

داشتن ذهن باز

نظم و انضباط شخصی

توانایی درک احساس اشخاص

امنیت اقتصادی

 درباره ناپلئون هیل

ناپلئون هیل از نویسندگان پیشرو در حوزه موفقیت است. او در اکتبر سال ۱۸۸۳ در ویرجینیا در منطقه‌ای که مردمش کم‌سواد و خرافاتی بودند به دنیا آمد. پدرش آهنگر بود و خانه‌ای محقر داشت. مادرش هم در جوانی بر اثر بیماری و سوء تغذیه، درگذشت. هیل همیشه حسرت زندگی هم سن و سالان ثروتمندش را می‌خورد، او که با ازدواج مجدد پدرش کاملا تنها و بی‌پناه شده بود به خواندن کتاب پناه برد. کتاب تنها دلخوشی او در روزهای سخت نوجوانی و جوانی‌اش بود.

ناپلئون از سیزده سالگی به خلاصه‌نویسی و داستان‌نویسی علاقه داشت برای همین توانست خبرنگار روزنامه شود. او نام گزارشگر کوهستان را برای خود انتخاب کرد و با پولی که از خبرنگاری به دست می‌آورد، تحصیل می‌کرد.

در ۱۸ سالگی توانست وارد دانشکده حقوق جورج تاون شود اما تامین مخارج زیاد دانشگاه در توانش نبود، برای همین بیشتر وقت خود را صرف روزنامه‌نگاری کرد.

ناپلئون هیل روحیه خشن و ریسک‌پذیری داشت و حتی با خود اسلحه هم حمل می‌کرد. او استعداد خوبی هم در نوشتن داشت و در دوره کاری‌اش در روزنامه توانست با افراد سرشناس زیادی مصاحبه کند. او از تجربیات افراد موفق درس می‌گرفت و آنها را در زندگی به کار می‌برد.

ٰناپلئون هیل در سال ۱۹۲۸ کتابی بانام «قوانین موفقیت» نوشت که با استقبال خوبی روبه‌رو شد. بعد از آن مجله خود را به نام «قوانین طلایی هیل» تاسیس کرد. در سال ۱۹۳۰ هم کتابی درباره رسیدن به موفقیت نوشت. کتاب‌های هیل به زودی پرفروش شدند و کتاب «علوم موفقیت» او در سال ۱۹۶۰ رکورد زد و ۳۰ میلیون نسخه فروخت.

ناپليون هیل در سال ۱۹۷۰، زمانی که در حال نوشتن کتاب «تو می‌توانی کار کنی و معجزه ببینی» بود، در ۸۷ سالگی درگذشت.

یکی از معروفترین کتاب‌های هیل که تا به حال از پرفروش‌های موفقیت بوده است کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» است که ناشران گوناگونی در ایران هم آن را به فارسی ترجمه و منتشر کرده‌اند.

این اثر یکی از کاملترین کتاب‌های موفقیت در قرن بیشتم محسوب می‌شود و در هر فصل خود به یکی از رازهای پول جمع کردن اشاره می کند. طبق گزارش‌ها این کتاب زندگی پانصد نفر را متحول کرده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۳۸-۹۷-۹
تعداد صفحات۱۸۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۱۳۸-۹۷-۹