مکاشفات مایستر اکهارت

دانلود و خرید مکاشفات مایستر اکهارت

۳٫۸ از ۹ نظر
۳٫۸ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود   مکاشفات مایستر اکهارت  نوشته  مایستر  اکهارت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

کامران
خدای من! واااای که چقدر این کتاب برای من زیبا و دلنشین بود. چقدر نم نمک مرا شیفته ی هستی و وجود کرد. چه ترجمه ی عالی، روان و روح نوازی! کتابی کوتاه اما پرمغز و پرمحتوی از قدیم ها گفته اند که که هر انسانی عالمی برای خود دارد، من می گویم که کتابهایی هستند که خود همه ی عالمند چون نگاشته شده توسطی انسانی آگاه و خلاق است. من اندک زمانی ست که تلاش کرده ام انرژی و فرکانسم را با دریافتن حال، بالاتر ببرم. برای من در لحظه بودن مطالعه با تمرکز کتابهای عالی هستند. برای همین خداوند را هزاران بار سپاسگزارم به خاطر کتابهای خوبی که در دسترسم قرار میدهد. باورهای ما چه مثبت و چه منفی به سان حروفی آهنی بر ذهنمون حک شده و برای تغییر دادن یا بهتر کردن باورها،مناسبترین ابزار به نظر من کتاب است. شاد، سربلند و ثروتمند باشید.
Dexter
این کتاب همون طور که از اسمش مشخصه مکاشفات مایستر اکهارت یکی از عرفای غربی هست. امیدوارم که مترجم متن کتاب رو بدون دخل و تصرف ترجمه کرده باشه که در اینصورت می تونم بگم مشابهت های زیادی با عرفان اسلامی در این نوشته ها دیدم. این کتاب پاورقی های جالبی هم داره که مترجم پیوندهای نزدیک این مکاشفات رو با اشعار حافظ ، مولوی و قرآن بیان کرده. در کل کتاب خیلی جالبی بود برام‌ و به افراد علاقمند به عرفان و خداشناسی حتما مطالعه ی این کتاب رو توصیه می کنم‌.
Dexter
بله ، یقیناً
کامران
دستهای خدا هم در همه جا و همه زمانی حضور داشته و خواهند داشت. چه در گذشته، چه اکنون و چه آینده.
کاربر ۲۷۱۰۴۰۴
برای شناخت خداوند باید بە ایات و نشانە هایش در دنیا بنگریم کە همان خلقت میباشد
Ocean
بسیار عالی. ممنون از آقای مسیحا برزگر بخاطر یادداشت های قشنگ و دقیقی که اضافه کرده بودن💙
بهار
دوست نداشتم زیاد😕
کاربر ۸۸۲۸۱۳
تعداد صفحات زیر ۶۰ هست اطلاعات عمومی کتاب که نمایش داده شده به اصلاح نیاز داره
محمد شریعتی
اطلاعات موجود بر اساس نسخه چاپی هستش نسخه الکترونیکی به تناسب اندازه صفحه نمایش، سایز نوشته، فاصله بین خطوط و ... تغییر میکنه
مسیح
خدا در خانه است ، ماییم که برای قدم زدن از خانه بیرون رفته ایم ❤
صفحه قبل۱صفحه بعد