من چگونه تئوری پردازی می کنم؟

دانلود و خرید من چگونه تئوری پردازی می کنم؟

۴٫۹ از ۱۲ نظر
۴٫۹ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود   من چگونه تئوری پردازی می کنم؟  نوشته  هنری مینتزبرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

محمد
عالی بود ... هر چقدر از جالب و جذاب و متفاوت بودن این کتاب بگم کمه، این کتابچه برای همه پژوهشگران علوم انسانی و اجتماعی برای همه استادهای دانشگاه ما برای هر کس که انتخاب میکنه زندگی اکادمیک داشته باشه از نان شب واجب تره. من مینتزبرگ را به عنوان یک تئوری پرداز بی نظیر دنیای مدیریت میشناسم و این مقاله که در قالب این کتابچه منتشر شده از زبان خودش خیلی زیبا فوت و فن‌های تئوری پردازی اش را توضیح داده. ترجمه خیلی خوب و متن روانی داره و شک ندارم که برای همه ادمهای اکادمیک جذاب و دلنشینه
Zmoradi
خطوط این کتابچه، خواننده رو با خودش همراه می کنه، ترجمه، خوب هست و پاورقی های بجا، حق مطلب رو بهتر ادا کرده. من خیلی از خوندنش به وجد اومدم و اون رو به همه پژوهشگران علوم انسانی، توصیه میکنم:)
سبا
کتاب خوبیه و در واقع یه دنیای متفاوتی از آنچه ما از دانشگاه و تحقیق و پژوهش میشناسیم هست. خواندنش خالی از لطف نیست.
افشین
بسیار لذت بردم از مطالعه کتاب. به طوری کلی مینتزبرگ قصد داره بگه انقدر نگاه خشک به امر پژوهشنداشته باشیم و گاهی هم بهش مثل اثر هنری نگاه گنیم‌ اثری که از درون پژوهشگر میجوشه و منجر میشه به معرفتی قابل عرضه. برای مینتزبرگ، معیار کیفیت نظریه قابلیت تعمیم و روایی و پایایی نیست، بلکه واسش مهمه چقدر نظریه میتونه افکار رو در یک موضوعی تحریک کنه تا بازهم منجر به آفرینش کارهای جدید بشه. ترجمه کتاب بسیار روان بود و در یک کلام بدون نقص. ارادتمند / افشین از نوشاتل سوئیس
کاربر ۱۲۸۶۶۳۴
عالی بود، این کتاب حال من را خوب کرد. اگر پژوهش کیفی اینه که مینتزبرگ میگه، پس چی میگن این اساتید ما در دانشگاه؟
زهرا
فوق العاده بود. محتوا ترجمه و صفحه آرایی خیلی خوب بود. به نظر من کتاب خیلی مهمیه حتی اگر اکادمیک هم نباشید این کتاب خواندن داره.
ﻓﺮاﻧﻚ
زیبا، دلنشین و متفاوت بود:))
jjzarei
مینتزبرگ در زمرهٔ موجوداتی است که بودشان تماماً خیر است، و مطالعه آثارشان بینش‌افزاست، و نگاه آدم‌ها را به قبل و بعد تقسیم می‌کند. این مقاله، نوشته‌ای عمیق و بی‌تکلف از نابغه حوزه مدیریت و سازمان است.
صفحه قبل۱صفحه بعد