به تاریکی خواهم رفت

دانلود و خرید به تاریکی خواهم رفت

با مقدمه‌ای از گیلین فلین

۳٫۰ از ۴۵ نظر
۳٫۰ از ۴۵ نظر

برای خرید و دانلود   به تاریکی خواهم رفت  نوشته  میشل مک‌نامارا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

Sayna sedigh
بهتون توصیه میکنم هرجا و هر وقت برای هرچیزی خواستید نظرات بقیه کاربرا رو بخونید به حرفای کسی که میگه چرته و ترجمه بده و خوبه و ابنجور نظرهایی که یک خطی هستن و نکته ای توشون نیست توجه نکنین. این کتاب تازه از صفحه ی 12 داستانش شروع میشه. قبلش یک لیست از قربانیا وجود داره که احتمالا بعضیا فقط همونو خوندن و فکر کردن کل کتاب همونه. اما اگر جنابی خوان هستید این کتاب یکی از بهترین انتخاب هاست. بسیار عالی مستند سازی شده و کمتر نمونه ای رو اینجوری دیدم من در کتاب های فارسی که حتی عکس از صحنه ی جرم و طراحی مظنون ها هم داشته باشه. ترجمه ش هم خوبه جملات کاملا واضح و مفهومن خیالتون راحت.
ساکت
بیشتر از چند صفحه نتونستم بخونم. خیلی «یه جوری» بود!! شاید ایراد از ترجمه‌شه، شایدم کلا «یه جوریه». یعنی همون اول به خودت میگی خوندنش چه فایده‌ای داره؟!
sanaz
راستش من همیشه موقع خوندن یه کتاب نظرات رو اول میبینم بعد شروع میکنم به خوندن نمیدونم چرا اینبار اینکارو نکردم و وقتم رو با خوندنش تلف کردم🤷🏼‍♂️ منی ک عاشق کتابای جنایی عم واسه یه ثانیه عم حتی جذبم نکرد موضوع جالبی داشت اگر بهتر بهش پرداخته میشد انقد از این شاخه به اون شاخه نمیشد ادم اصن نمیفهمید چی بی چیه😐👊🏼
sasha
ترجمه خیلی بده😫
مِهرنوش
از همه کتاب ها ایراد ترجمه گرفتین ک😕😂
مهدی
ترجمه ش خوب نیست ...
داود
کتابی بی محتوا و وقت تلف کن. وقتتان را با این کتاب تلف نکنید چون چیزی ندارد. یک مشت گزارش در مورد یک قاتل که اصلا پیدا هم نمی شود.
0
poone
نمی‌دونم مشکل از ترجمه اس یا خود نویسنده اینجوری نوشته کلا سیر داستان رو هی گم می‌کنم نپسندیدمش از لحاظ ادبیاتش
طوفان
این کتاب داستان نیست واقعیت جامعه است تلاشهای خانم میشل قابل ستایشه ولی انگیزه اش رونفهمیدم ،ولی خوب نوشته شده دردناکه وخیلی جاهاطوریه که دردورنج قربانی روتووجودت احساس میکنی خصوصااینکه میدونی داستان نیست این آدم وجودداشته البته اگرداستانیش روهم بخواین زیاده رمانهای زیادی خوندم که احتمال میدم براساس این کتاب نوشته شده باشن ولی جالب بودن این کتاب درواقعی بودنشه
آنیل
برای بنده به عنوان یه فعال در حوزه اجتناعی مهم بود بدونم چرا افراد ضد اجتماعی برخورد مبکنند و چه ویژگیهایی دارند.توضیحات اضافه داشت و این باعث میشه حجم کتاب الکی زیاد شه. در کل خوب بود.
کاربر ۱۲۴۴۵۰۵
من تازه خوندن این کتاب را تمام کردم. کتاب فوق العاده خسته کننده هست و اصلا ارزش خواندن و وقت گذاشتن را ندارد.