زندگی پدرم چارلی چاپلین؛ همراه با نامه‌ی چاپلین به دخترش

دانلود و خرید زندگی پدرم چارلی چاپلین؛ همراه با نامه‌ی چاپلین به دخترش

۳٫۶ از ۵ نظر
۳٫۶ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود   زندگی پدرم چارلی چاپلین؛ همراه با نامه‌ی چاپلین به دخترش  نوشته  حسن مرندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

B.o.o.o.k
یک دروغ تاریخی! این نامه که به نامه چارلی چاپلین به دخترش معروف شده، یه اشتباه تاریخیه همچین نامه‌ای اصلا وجود نداشته یک روزنامه نگار ایرانی برای اولین بار این نامه رو از خودش به زبان فارسی مینویسه و میگه این نامه‌ رو چاپلین به دخترش نوشته. بعد نامه اونقدر معروف میشه که گاهی ازش به عنوان بزرگترین دروغ تاریخ روزنامه‌نگاری ایران یاد میشه (البته دروغ‌های از این بزرگتر رو هر روز داریم میبینیم :) ) بعد این نامه از فارسی به انگلیسی ترجمه میشه! . درباره نامه جستجو کنید در سایت همشهری آنلاین هم میتونید مطلب زیر رو بخونید: . مانده که چارلی چاپلین از قبر بیاید بیرون! همشهری‌آنلاین: به نظر می‌رسد حتا اگر چارلی چاپلین خودش هم از قبر بیرون بیاید و بگوید من چنین نامه‌ای به دخترم ننوشته‌ام، خیلی‌ها باز هم باورشان نشود..... . . .
titi1447
فرج الله صبا (روزنامه نگار )چند جا گفته بوده نامه اصل نیست و زاییده ذهن اوست ولی نتوانست حافظه تاریخ مخاطب رو تصحیح کنه.
B.o.o.o.k
شاید برای اینکه میخواست از مطالب تکراری فرار کنه و یه مطلب تازه بذاره که تاحالا کسی نشنیده باشه!
...Mehrshad.
خب چرا اون روزنامه‌نگار این کار رو کرد؟
a dreamer
کتابو کامل نخوندم ولی چارلی چاپلین فوق العادس
Hedy-lamarr
چارلی چاپلین نابغه تر از اون چیزی بوده که هست.کتابو خوندم لحن غم انگیزی داره.
صفحه قبل۱صفحه بعد