مایکل فلپس؛ بدون حد و مرز

دانلود و خرید مایکل فلپس؛ بدون حد و مرز

۳٫۷ از ۱۵ نظر
۳٫۷ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود   مایکل فلپس؛ بدون حد و مرز  نوشته  مایکل فلپس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

بهزاد
۱. ترجمه خوب بود و به متن اصلی هم وفادار بود ولی شاید یه خورده بیش از اندازه! طوری که چند تا از اصطلاحات، به خاطر ترجمه تحت اللفظی از معنی اصلیشون کمی دور شده بودن ۲. توی کتاب نکات بسیار جالبی از تاثیر حیاتی "تلاش مستمر" ، "نظم" و "عمل گرایی" بر موفقیت در هر کاری، وجود داره. این ها چیزای خوبیه که ما ایرانی ها میتونیم از سخت کوشی آمریکایی ها یاد بگیریم. همینطور از میهن دوستی زیادشون. ۳. توی کتاب همینطور به وضوح بعضی از ضعف های فرهنگی آمریکایی ها دیده میشه: این‌که ارزش هر کس از نظر اونا در درجه اول به میزان شهرت، ثروت و مقام و مدرکیه که کسب کرده. هر کس موفقیت دنیایی (شهرت و ثروت) زیادی کسب میکنه تازه به فکر کارهای خیریه و به اصطلاح خودشون مردم دوستی (philanthropy) میوفته که معمولا بیشتر یه ژست خودنمایانه اس تا یه نیت واقعا خالص وگرنه کارای خیرشون رو این هنه تو بوق و کرنا نمیکردند. گه کسی هر چقدر هم از نظر اخلاقی شخصیت برجسته ای داشته باشه، اگه ثروتمند نباشه و در هیچ زمینه ای مهارت زبانزد نداشته باشه یا مقام مهمی کسب نکرده باشه، شاید یک صدم کسایی که شهرت و ثروت خوبی به هم زدن بهش توجه نمیشه. این به وضوح با فرهنگ شرقی که در درجه اول (یا لااقل به اندازه مساوی با ملاک های دیگه) برتری های شخصیتی و اخلاقی رو ملاک ارزش گذاری میدونه فرق داره. به عبارت دیگه، فرهنگ آمریکا یه فرهنگ سلبریتی پروره و چون اخبار سلبریتی ها خیلی اونجا خریدار داره (از خالکوبی جدید دست چپ فلان سلبریتی گرفته تا اسم گربه تازه متولد شده یه سلبریتی دیگه و . . . ) فسادها و اشتباهات سلبریتی ها هم خیلی راحت میتونه ثروت و قدرتشونو ازشون بگیره. یکی از پیامدهای دیگه این فرهنگ اینه که فقط به "بهترین"بها داده میشه. چرا؟ احتمالا فقط به این دلیل که "بهترین" تو هر زمینه ای فقط یه نفره! برا همینم هست که تو جامعه آمریکا اخبار "رکوردها" و "رکورددارها" با شور و علاقه شدیدی دنبال میشه. فقط کافیه یه رکورد بزنی و اسمت تو کتاب رکوردها ثبت بشه، در این صورت تو آدم مهمی هستی. حتی اگه رکورد "بلعیدن بیشترین تعداد تخم مرغ خام با پوست در یک دقیقه" رو بزنی. یکی دیگه از ضعف های فرهنگیشون که تو حرفای فلپس هم به چشم میخوره اینه که آمریکایی ها در درجه اول به قشنگی کلام اهمیت میدن. محتوای کلام در درجه دوم اهمیته. به خاطر همینم‌هست که کتابای آموزش مهارت persuation (نحوه متقاعد کردن دیگران) بازار فروش خوبی تو آمریکا داره. اصلا ژانر استندآپ کمدی (کمدی متکلم وحده) توی آمریکا و انگلیس شکل گرفت.
0
....
واقعا یه کتاب از فلپس لازم بود..
fzvakili
ایشالا تخفیف بزارن ما هم بخونیمش
ستایش
💋💖
Nima Khodayi
جذاب و بسیار آموزنده بود و نکات زیادی می‌شه از زندگی مایکل فلپس یاد گرفت ترجمه هم خوب بود ولی آقا سانسور نکنید😕 وسط داستان یهو آدم گیج می‌شه نمی‌فهمه چی به چی شد
yas
کتاب به شدت جذاب مخصوصا برای شناگران که تایم هایی که گفت رو قشنگ درک می کنن
zahra_gh
قطعا کتابی که در مورد یک قهرمان است خواندنی خواهد بود ، از مطالعه کتاب راضی ام . فقط سیر زمانی داستان مدام از دستم در میرفت .
کاربر ۲۲۸۴۶۸۸
کتاب خیلی خوبی برای ایجاد انگیزه است. اینکه برای هدفت چقدر باید تلاش بکنی و بعد موفق بشی.
کاربر ۲۴۰۵۳۶۷
به نام خدا، سپاسگزاریم که این کتاب رو گذاشتین، این کتاب بسیار مفید، اموزنده، تاثیر گذار و انگیزه اور است و یکی از بهترین کتابهای افراد موفق در سرتاسر جهان هستی بشمار می اید، با کمال تشکر.
Prometheus
زنده باد آمریکا!
Agha_M@hdiar
چرا زنده باد؟ بدون تعصب به هیچ جناح سیاسی ای مشخصه که این کشور ظلم های زیادی به خیلی جاها کرده از جمله خودمون. چرا زنده باد؟
سیستماتیک
مورده باد مورده باد... آمریکا مورده باد
salamat
خوب چرا نمیری آمریکا،اگرعشق آمریکا هستی اینجا چه کار می‌کنی
رضا
مطمئنم اینم مثل آرمسترانگ قهرمان دوپینگی آمریکا،دوپینگ کرده.
صفحه قبل۱صفحه بعد