با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بچه‌ای محبوس در زیرزمین

دانلود و خرید کتاب صوتی بچه‌ای محبوس در زیرزمین

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بچه‌ای محبوس در زیرزمین  نوشته  دیوید بروکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بچه‌ای محبوس در زیرزمین

مقاله صوتی بچه‌ای محبوس در زیرزمین نوشته دیوید بروکس است که با صدای آرمان سلطان‌زاده منتشر شده است. مقاله صوتی بچه‌ای محبوس در زیرزمین یکی از مقالات اجتماعی رادیو ری‌را، پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی بچه‌ای محبوس در زیرزمین

«اورسولا لو گویین» داستان کوتاه مشهوری دارد به نام «آنان که از خیر اُمِلاس می‌گذرند». داستان شهری را توصیف می‌کند پر از شادی و خوشبختی و زیبایی. اما این شهر یک راز دارد. کودکی که در بدترین شرایط ممکن در زیرزمینی محبوس شده است. اگر آن کودک نجات پیدا کند، شهر ویران می‌شود و اگر شادیِ ساکنانش بخواهد ادامه یابد، کودک باید زجر بکشد. انتخاب شما چیست؟ آیا این قرارداد را می‌پذیرید و در اُمِلاس زندگی می‌کنید؟

شنیدن مقاله صوتی بچه‌ای محبوس در زیرزمین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به مطالعات اجتماعی مخاطبان این مقاله‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳٫۶ مگابایت