با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای ثروتمند شدن

دانلود و خرید کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن  نوشته  رابرت کیوساکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن

کتاب صوتی راهنمای ثروتمند شدن نوشته رابرت کیوساکی است که با ترجمه محسن واعظی و صدای مهبد قناعت پیشه منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد به سمت موفقیت پیش بروید و زندگی‌تان را زیر و رو کنید.

درباره کتاب راهنمای ثروتمند شدن

راه‌های زیادی برای رسیدن به ثروت وجود دارد. برنده شدن در قرعه‌کشی یا یک مسابقه تلویزیونی فقط نمونه‌های تصادفی هستند. شما می‌توانید همچنین با کم خرج کردن، کلاهبرداری، یا حتی دزدی ثروتمند شوید، اما نگهداشتن پول از به دست آوردن آن سخت‌تر است. شما همچنین می‌توانید بوسیله ازدواج با یک میلیونر ثروتمند شوید. افراد بسیاری فعالانه برای ازدواج به دنبال میلیونرها می‌گردند. میلیونر شدن هزینه‌های متفاوتی دارد. 

بهای نشستن در خانه و تماشای مسابقه تلویزیونی و قرعه‌کشی این است که اکثریت وسیعی از تماشاچیان هرگز ثروتمند نخواهند شد، و این قیمت بسیار زیادی است که می‌پردازند.

راه‌های بهتری برای ثروتمند شدن وجود دارد که احتمال موفقیتش بیشتر است اما اکثر مردم حاضر نیستند بهایش را بپردازند و در واقع راه‌هایی برای ثروتمند شدن وجود دارد که احتمال موفقیت آنها به نفع شخص است، یعنی تقریباً ضمانت می‌کنند که یک شخص ثروتمند خواهد شد، اما دوباره مشکل این است که اکثر مردم حاضر نیستند بهایش را بپردازند و طبق آمار دپارتمای سلامت، آموزش و رفاه، به همین دلیل است که در ثروتمندترین کشور دنیا، از هر۱۰۰ نفر تنها یک نفر واقعاً ثروتمند می‌شود. آنها می‌خواهند میلیونر باشند، اما حاضر نیستند بهایش را بپردازند. این کتاب به شما یاد می دهد بهای ثروت چیست و چطور به آن برسید.

شنیدن کتاب راهنمای ثروتمند شدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کنیم

فهرست کتاب راهنمای ثروتمند شدن

فصل اول: بهای زندگی سطح پایین چیست

فصل دوم: بهای اشتباه کردن چیست

فصل سوم: بهای آموختن چیست

فصل چهارم: بهای از بین رفتن کارت اعتباری شما چیست

فصل پنجم: بدهی واقعی شما چقدر است

فصل ششم: بهای تغییر چیست

درباره رابرت کیوساکی 

رابرت تورو کیوساکی، معروف به رابرت کیوساکی، در ۸ آپریل ۱۹۴۷ در هاوایی آمریکایی و در خانواده‌ای ژاپنی-آمریکایی زاده شد. او پس از پایان دوران دبیرستان، به آکادمی بازرگانی نیروی دریایی، وارد شد و پس از دانش‌آموختگی، به عنوان ملوان در جنگ ویتنام شرکت کرد. پس از جنگ، در رشته MBA ادامه تحصیل داد و از ارتش خارج شد. کیوساکی سپس وارد حرفه مدیریت فروش شد و در چندین شرکت از جمله کمپانی زیراکس فعالیت کرد.

رابرت کیوساکی به تدریج در حوزه‌های گسترده و متنوعی سرمایه‌گذاری کرده و توانست به یک کارآفرین و سرمایه‌گذار موفق تبدیل شود.

کیوساکی در طول فعالیت مالی و تجاری خود، تجاربی را کسب کرد و از آنها برای ایجاد ساختار آموزش مهارت‌های کسب و کار خود استفاده کرد. محور آموزش‌های مالی رابرت کیوساکی، پیرامون مفهومی به نام «آموزش مالی» است. در این مفهوم افراد آموزش می‌بینند تا در حوزه‌های گوناگونی مانند کسب و کارها، بورس اوراق بهادار و ... سرمایه‌گذاری کنند به طوری که بتوانند در بلند مدت از وابستگی به کار کردن و دریافت دستمزد رها شوند. بر اساس آموزش‌های کیوساکی، تحصیلات دانشگاهی زیاد برای به دست آوردن شغل بهتر با دستمزدهای بیشتر راه موفقیت نیست. بلکه افراد باید به روش‌های سرمایه‌گذاری، کسب درآمدهای جانبی و تجارت شخصی بیندیشند و برای آن برنامه‌ریزی کنند.

کیوساکی اکنون شرکت مشاوره اقتصادی و آموزش مهارت‌های کسب و کار به نام «پدر پولدار» دارد که برگرفته از نام مهمترین کتابش، «پدر پولدار، پدر بی‌پول» است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰۷٫۸ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰۷٫۸ مگابایت