با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راز ابر موفق ها

دانلود و خرید کتاب صوتی راز ابر موفق ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راز ابر موفق ها  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راز ابر موفق ها

کتاب صوتی راز ابر موفق ها نوشته دارن هاردی است که با صدای محسن زرآبادی منتشر شده است. کتاب راز ابر موفق ها به شما یاد می‌دهد چرا بعضی از آدم ها موفقیت‌های خیره‌کننده‌ای کسب کردن و بین موفق‌ها، ستاره هستند.

درباره کتاب راز ابر موفق ها

در این کتاب زندگی افراد مختلفی مخصوصا ریچارد برانسون، دونالد ترامپ و تونی هاوک بررسی می‌شود. افرادی که بسیار بیشتر از افراد موفق، موفق بودند. این آدم‌ها ثابت می‌کنند که رمز موفقیت کم‌خوابی و تلاش هرروزه و سختی نیست. این سه نفر نشان دادند که موفقیت مسیر متفاوتی دارد. با کتاب راز ابر موفق ها به راز افرادی پی می‌برید که در مسیر موفقیت از همه جلوزده‌اند و توانسته‌اند با خواسته‌هایشان برسند.

شنیدن کتاب راز ابر موفق ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کسب موفقیت بیشتر پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دارن هاردی 

دارن هاردی نویسنده، سخنران انگیزشی، مشاور و ناشر مجله‌ی موفقیت در آمریکاست. او در حال حاضر کتاب‌هایی در زمینه موفقیت و توسعه فردی می‌نویسد که اغلب آن‌ها در زمره پرفروش‌ترین کتاب‌ها قرار می‌گیرند. از معروف‌ترین کتاب‌های او می‌توان به اثر مرکب و بهترین سال زندگی تو اشاره کرد.

هاردی برای اولین بار در ۱۸ سالگی کسب و کارش را آغاز کرد. او بیش از ۲۵ سال چهره اصلی رسانه‌ها در زمینه موفقیت در کسب و کار بود. در سال ۲۰۰۷ مجله موفقیت را منتشر کرد. در دسامبر ۲۰۱۵ هاردی انتشار مجله موفقیت را رها کرد تا فرصت‌های جدیدی را تجربه کند.

اثر مرکب که به عنوان معروف‌ترین اثر دارن هاردی شناخته می‌شود، درباره این است که انتخاب‌های هر روز ما مسیری برای رسیدن به هدف‌های ما هستند. در ۲۰۱۱ دارن هاردی کتاب‌ « بهترین سال زندگی تو» را می‌نویسد. در این کتاب به کمک راهکارهایی عملی به افراد یاد می دهد چگونه هدفگذاری کنند و برای رسیدن به آن برنامه‌ریزی کنند. در سال ۲۰۱۵ هم کتاب «دیوانگان ثروت‌ساز» را نوشت.  

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۹٫۳ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۹٫۳ مگابایت