با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم

کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در انتشارات نوین کتاب گویا به صورت صوتی تولید شده است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو با ترجمه شکوفه بابازاده و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم

برخورد با افراد مغرور و برقراری ارتباط با آن‌ها گاهی بسیار سخت است، چراکه رفتارهایی که از خود نشان می‌دهند ممکن است ما را بیازارد و باعث رنجشمان شود. اما ما نمی‌توانیم تمام آدم‌هایی را که مطابق میل ما برخورد و زندگی نمی‌کنند، از دایره ارتباطات خودمان حذف کنیم. از طرف دیگر، اجازه و همچنین توانایی کنترل کردن یا تغییر دادن شخصیت افراد را هم نداریم. اما آیا راه چاره‌ای وجود دارد؟

کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم راهکارهایی در اختیارما قرار می‌دهد که به وسیله آن می‌توانیم با افرادی که مغرور یا خودشیفته هستند، ارتباط برقرار کنیم. بدون اینکه خودمان آسیب ببینیم یا به دیگران آسیبی وارد کنیم. برای برقراری ارتباط با هرکسی لازم است تا قلق ارتباط با او را به دست آوریم و این کتاب صوتی روش دوستی و ارتباط با افراد مغرور را به ما می‌آموزد.

کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم را به تمام کاربران طاقچه پیشنهاد می‌کنیم زیرا همه افراد حداقل یکبار در زندگی با چنین مواردی رو‌به‌رو شده‌اند.

بخشی از کتاب صوتی چگونه با فرد مغرور برخورد کنیم

در زندگی هر شخص فرد یا افراد مغرور وجود دارد. افراد مغرور فکر می کنند که همه چیز را میدانند، بر همه چیز کنترل دارند و افراد دیگر از این نعمت ها محروم هستند. مواجهه با این افراد نه تنها خوشایند نیست بلکه واقعا سخت و زجر آور است. اما بهتر است بجای ناراحت یا سرخورده شدن، روشی پیدا کنیم که در مواجهه با غرور و خودبینی اینگونه افراد برخورد مناسبی داشته باشیم و اطمینان یابیم که در این نوع دیدار ها هیچ چیز روی احساس خوبمان تاثیر منفی نخواهد گذاشت.

این مقاله به هیچ عنوان درباره ی تغییر شخصیت یا کنترل فرد مغرور نیست. در این مقاله ما تنها به مواردی میپردازیم که میتواند به شما روش های برخورد با افراد خودشیفته را آموزش دهد.

در برخورد با یک فرد مغرور طوری رفتار کنید که محکم و با اعتماد به نفس هستید، وقتی در درون تان احساس آرامش می کنید، وقتی اعتماد به نفس دارید و به خودتان مطمئن هستید یک شخص مغرور نمی‌تواند شما را تضعیف کند. حس اعتماد به نفس و خود ارزشی شما مانع از آسیب پذیری تان در مقابل یک فرد مغرور می‌شود. فرد مغرور ممکن است نتواند با شما ارتباط برقرار کند و حتی حرف های آزار دهنده ای به شما بزند. اما به هیچ عنوان اهمیتی ندارد که فرد مغرور نتوانسته آنطور که باید با شما ارتباط بر قرار کند. چرا که ارتباط نزدیک با یک فرد که به احساسات مثبت شما و همچنین عزت نفستان لطمه میزند در نهایت هیچ چیز به جز احساس درد و رنج باقی نخواهد گذاشت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۰ مگابایت