با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بگذار دروغ بگویم

دانلود و خرید کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم  نوشته  کلر مکینتاش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم

کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم داستانی از کلر میکینتاش، نویسنده کتاب‌های جنایی پرفروش است که با ترجمه اطلسی خرامان و صدای نگین خواجه نصیر می‌شنوید. داستانی غیرقابل پیش‌بینی و غافلگیر کننده که پرده از رازی برمی‌دارد که سال‌هاست آنا را آشفته و پریشان کرده است. 

درباره کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم

کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم داستانی از کلر مکینتاش است. نویسنده‌ای که رمان‌های پرفروشی می‌نویسد و به سبب تجربه کاریش در اداره پلیس، می‌تواند زوایای جنایی ماجرا را بسیار واقع‌بینانه و جذاب به داستان اضافه کند. در این داستان با آنا آشنا می‌شویم که در تلاش است از راز گذشته والدینش آگاه شود... پلیس می‌گوید این اتفاق خودکشی بوده. آنا فکر می‌کند قتلی رخ داده. اما هر دو اشتباه می‌کنند.

یک سال پیش، کرولاین جانسون با خودکشی به زندگی‌اش پایان داد. روشی که انتخاب کرده بود روشی دلخراش بود چرا که او برنامه‌ریزی خودکشی‌اش را درست برای چندماه بعد از خودکشی شوهرش قرار داد و دخترش، آنا را تنها گذاشت. 

آنا مشکلات زیادی را از سر گذراند. کنار آمدن با درد فقدان والدین و نبودن آن‌ها در زندگی، مشکلات بسیاری سر راه او قرار داد اما بهرحال آنا توانست همه آن‌ها را پشت سر بگذارد. حالا خودش هم یک بچه دارد و دلتنگی برای مادرش، بیش از هرچیزی عذابش می‌دهد. او مرگ پدر و مادرش را زیر سوال می‌برد و سخت تلاش می‌کند تا بفهمد چه چیزی آنان را به چنین کار وحشتناکی واداشت. اما چیزی که از آن بیخبر است این است که او با کاویدن گذشته مادر و پدرش، آینده خودش را در خطر قرار می‌دهد... 

شاید، گاهی، باید با دروغ‌ها کنار بیاییم. انگار با دروغ ماندن مسئله‌ای، زندگی بی‌خطرتر است...

کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از طرفداران داستان‌های جنایی و ماجراهایی پر رمز و راز هستید، شنیدن کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم می‌تواند لذتی عمیق را به شما هدیه کند. 

درباره کلر مکینتاش 

کلر مکینتاش، نویسنده انگلیسی است که رمان‌های پرفروشی می‌نویسد. او در رشته‌های زبان فرانسوی و مدیریت در دانشگاه رویال هالووی تحصیل کرده است و یک سال هم در پاریس زندگی کرد. 

بعد از اینکه درسش تمام شد به نیروی پلیس ملحق شد و دوازده سال به عنوان افسر پلیس فعالیت کرده است. او در سال ۲۰۱۱ کار در نیروی پلیس را کنار گذاشت و به نویسنده‌ای تمام وقت تبدیل شد. از میان کتاب‌های کلر مکینتاش می‌توان به رهایت می‌کنم و تو را می‌بینم اشاره کرد. 

بخشی از کتاب صوتی بگذار دروغ بگویم

شنیدم که می‌گویند خداحافظی‌های ناگهانی ساده‌تر هستند و کم دردتر. اشتباه می‌کنند. هر دردی که به واسطه خداحافظی طولانی از آن جلوگیری شده با ترسی که گرفته شدن زندگی‌ای بی هشدار به همراه می‌آورد جبران می‌شود. زندگی‌ای که وحشیانه گرفته شده. در روز مرگم روی طنابی بین دو دنیا راه می‌رفتم و تور نجات پوسیده‌ای زیر پایم بود. یک سو امنیت بود و یک سوی دیگر خطر. 

قدمی برداشتم

مردم. 

قبلا در مورد مرگ با هم شوخی می‌کردیم. هنوز به اندازه کافی جوان و سرزنده بودیم که از دیدمان مرگ چیزی باشد که تنها برای دیگران اتفاق می‌افتاد...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
غریبه
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

کتاب واقعاً عالی بود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۳ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۱۸٫۲ مگابایت
زمان۱۳ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۱۸٫۲ مگابایت