با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه هدف‌گذاری کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه هدف‌گذاری کنیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه هدف‌گذاری کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه هدف‌گذاری کنیم

کتاب صوتی چگونه هدف‌گذاری کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای ندا پوریان می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه هدف‌گذاری کنیم

هدف گذاری کردن یکی از راه‌های خیلی مهم برای موفقیت و رسیدن به نتیجه دل‌خواه  است. فارغ از اینکه هدف شما تا چه اندازه بزرگ است، هدف گذاری، مسیر و روش‌های دستیابی به اهداف را مشخص می‌کند.

رسیدن به برخی اهداف به‌اندازه یک‌عمر زمان لازم دارد و برخی دیگر در ۲۴ ساعت قابل‌دستیابی هستند. برای نتیجه‌گیری برای هر‌دوی این موارد باید هدف‌گذاری کنید. شاید در ابتدا کمی سخت و چالش‌انگیز باشد ولی به‌مرور ضمن مشخص کردن راه رسیدن به اهداف، به شما اعتمادبه‌نفس و جسارت کافی برای رسیدن به اهداف بزرگ را نیز می‌دهد. این کتاب هدف گذاری درست را به شما یاد می‌دهد.

شنیدن کتاب چگونه هدف‌گذاری کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که به دنبال اهدافشان هستند از این کتاب استفاده خواهند کرد. 

بخشی از کتاب چگونه هدف‌گذاری کنیم

اهداف زندگی‌تان چیست؟

اگر اولین بار است که اقدام به هدف‌گذاری می‌کنید، مهم است که بدانید، تمامی اهداف شما باید در یک راستا باشند. در این رابطه از خود بپرسید که چه چیزی از زندگی می‌خواهید؟ چه چیزی می خواهید به دست بیاورید؟ از پاسخ‌های کلیشه‌ای همچون شادی، ثروت و… فاصله بگیرید. مشخص کنید که در ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ سال آینده به چه دستاوردهایی باید رسیده باشید.

اهداف بزرگ را به اهداف کوچک‌تر تقسیم کنید

بخش‌هایی از زندگی، کار، سلامت و … را که تمایل به تغییر یا پیشرفت بیشتر دارید تعین کنید. مشخص کنید که پس از 1 یا 5 سال در هر زمینه می‌خواهید به چیزی برسید.

پس از مشخص شدن این اهداف در هر بخش سعی کنید اهداف را به اهداف کوچک‌تر تقسیم کنید.

مثلاً اگر هدف کاهش وزن‌دارید آن را به اهداف کوچک‌تر در رابطه با عادات و رژیم غذایی، ورزش کردن، سبک زندگی پرتحرک و … تقسیم کنید یا برای موفقیت در اهداف کاری می‌توانید به اهدافی همچون مدیریت زمان، افزایش مهارت‌های ارتباطی، یادگیری یک نرم‌افزار مرتبط و … اشاره کرد.

بازهم این اهداف می‌توانید کوچک‌تر کنید. در رابطه با مثال قبل، ورزش کردن به ورزش‌های صبحگاهی و یا بدن‌سازی و تعیین هدف برای هرکدام می‌تواند تقسیم شود. سعی کنید در این قسمت خیلی زیاده‌روی نکنید و نهایتاً هر هدف را یک یا دو بار کوچک‌تر کنید.

اهداف را به‌صورت خلاصه بنویسید

حال پس از مشخص کردن اهداف اصلی و زیرشاخه‌های آن، نوبت به نوشتن اهداف می‌رسد. برای هر هدف بزرگ یک دفترچه مشخص کنید. برای اهداف روزمره نیز همان صفحه روز از سررسید کفایت می‌کند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۵ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن