با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زن پولدار

دانلود و خرید کتاب صوتی زن پولدار

موفقیت مالی برای خانم‌ها

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زن پولدار  نوشته  کیم کیوساکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زن پولدار

میکرو کتاب صوتی زن پولدار، چکیده یک کتاب آموزشی-انگیزشی است که توسط کیم کیوساکی برای تمام زنان دنیا که می‌خواهند مستقل باشند، نوشته شده است. 

میکروکتاب‌ها چکیده‌ای از کتاب‌های اصلی هستند که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارد و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید. همچنین با وجود نسخه صوتی آن‌ها می‌توانید بدون دغدغه در همه‌جا از کتاب لذت ببرید.

 درباره میکروکتاب صوتی زن پولدار 

در میکروکتاب زن پولدار مخاطب اصلی خانم‌ها هستند و کیم کیوساکی در تمام مدت راه‌های وارد شدن زنان به امور مالی و بیرون آمدن آن‌ها از پیله‌های قدیمی خود را آموزش می‌دهد.

نویسنده در این میکروکتاب از زنان می‌خواهد مفهوم مهم استقلال و آزادی مالی را درک کنند و از هر وابستگی رها شوند. 

 کیم کیوساکی در بیست و چهار فصل این کتاب صوتی، درباره معنی استقلال مالی، نقش زنان در امور مالی، سرمایه‌گذاری زنان، و آماده‌سازی آنها برای شروع یک تحول بزرگ در زندگی پولی و مالی‌شان صحبت می‌کند.

 مهم نیست که چه شغلی دارید و چند ساله هستید، این میکروکتاب را بشنوید و جریان درآمدی خود را بسازید. 

میکروکتاب صوتی زن پولدار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

 هر زنی که قصد به دست آوردن استقلال مالی دارد می‌تواند از ایده‌های این کتاب کمک بگیرد.

درباره کیم کیوساکی

 کیم کیوساکی تاجر و نویسنده موفقی است که در زمینه امور مالی، استقلال مالی و خرید و فروش مستغلات فعالیت می‌کند.

 او همسر رابرت کیوساکی، سرمایه‌دار شناخته شده آمریکایی است. کیم کیوساکی با انتشار کتاب زن پولدار توانست معروفیت و محبوبیت زیادی به در بین زنان به دست آورد. 

در حال حاضر کیم در زمینه امور مالی به سخنرانی می‌پردازد و به عنوان مجری فعالیت می‌کند.

 بخشی از میکروکتاب زن پولدار 

۹۰ درصد موفقیت، به عمل کردن بستگی دارد

مردم معمولا به چیزهای زیادی علاقه‌مند هستند، اما واقعا چند درصد آن‌ها به دنبال علاقه خود می‌روند. مثلا بیشتر افرادی که اضافه وزن دارند، می‌خواهند لاغر شوند، اما از این بین، تنها درصد بسیار کوچکی حاضر می‌شوند که وقت خود را در باشگاه بگذرانند.

لزلی قرار بود به همه دختران گروه هاوایی خبر دهد که در این جلسه حاضر شوند. من هم به لزلی گفتم باید منتظر باشیم و بینیم که چه کسانی می‌آیند. البته قرار بود قبل از حرکت یک جلسه هماهنگی برگزار کنیم که روز جمعه در منزل ما برگزار می‌شد. اولین نفر خود لزلی بود که با کلی خوراکی و شیرینی خود را رساند. ما گرم صحبت شدیم که نفر دوم هم زنگ در را زد. هر دو به سمت در رفتیم و دیدیم که تریسی است. بعد از کمی حرف زدن باز هم متوجه صدای در شدیم و دیدم که پت خود را رسانده است. ما منتظر بودیم که مارتا هم بیاید اما نیامد. متوجه شدم که او حتی یک صفحه از کتاب را هم نخوانده است. به هر حال موقع عمل کردن است که افراد خود واقعی‌شان را نشان می‌دهند. مارتا دوست داشت تغییر کند، اما هرگز قدمی برای این تغییر برنمی‌داشت. در این بین جانیس به ما زنگ و گفت که با مرد رویاهایش آشنا شده است. همه ما کنجکاو بودیم که او دقیقا چه کاره است ولی جانیس گفت که کار خاصی ندارد، ولی در گذشته در زمینه خرید و فروش کار می‌کرده که به دلیل اختلاف با شریکش آن کار را رها کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۳۱۶۴۴۰
۱۴۰۰/۰۲/۰۷

نمیدونم چی شده ک الان اصلا فصل هابرام بازنمیشه..لطفا کمکم کنید تافصل ۷گوش کردم یدفعه قط شده برام..کمکم کنید لطفا میخام گوش بدم خیلی خوبه😍

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۴٫۲ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۴٫۲ مگابایت