با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید اثر بیل برنت

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

۳٫۴ از ۱۶ نظر
۳٫۴ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید  نوشته  بیل برنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید نوشته دو تن از استادان دانشگاه استنفورد، بیل برنت و دیو اوانز است. این کتاب یک راهنمای جامع برای طراحی زندگی دلخواه است. زندگی که در آن، شغل، مهارت‌های زندگی و همه‌چیز درست سر جای خودش قرار دارد. 

این کتاب را که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سال ۲۰۱۶ است با ترجمه سیمین موحد و صدای متین بختی می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید، یک راهنمای شغلی و مهارت زندگی است. در حقیقت این کتاب برای کسانی نوشته شده‌ است که دوست دارند زندگی دلخواه خود را داشته باشند. زندگی که بر طبق میل و علاقه شخصی افراد شکل گرفته است. در اصل اگر بتوانید زندگی شغلی خود و ابعاد دیگر آن را به درستی طراحی کنید، مسیر درستی را پیش گرفته‌اید. مسیری سرنوشت‌ساز که بر کیفیت زندگی‌تان بسیار تاثیرگذار است. 

بیل برنت و دیو اوانز با کمک این کتاب به شما می‌آموزند که چگونه به این پرسش معروف پاسخ دهید؛ وقتی بزرگ شدی می‌خواهی چه کاره شوی؟ شاید بهتر باشد آن را به به این صورت مطرح کنیم: دوست دارید در آینده چه کسی باشید؟ 

برای پاسخ دادن به این سوال، شما راهی به جز طراحی زندگی خود ندارید. از آنجایی که زندگی ایده‌آل، در هیچ نقطه‌ای، انتظار ما را نمی‌کشد، باید به این موضوع فکر کرد که چطور می‌توان کنترل زندگی را به دست گرفت و آن را در مسیری قرار داد که به سمت ایده‌آل شدن حرکت کند. برای اینکار لازم است با تفکر طراحی زندگی آشنا باشید. این طرز تفکر را در کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید، فرا می‌گیرید و به این ترتیب، آن را از یک زندگی کسالت‌بار روزمره خارج می‌کنید و به شکلی در می‌آورید که واقعا برازنده شما است.  

کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید اثری عالی برای تمام کسانی است که دوست دارند زندگی شغلی خود را به درستی طراحی کنند.  

بخشی از کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

در طراحی زندگی هم مرتب باور جدید خلق می کنیم و به بازنگری دست می‌زنیم. بزرگ‌ترین حقیقت این است که بدانید زندگی را نمی‌شود به طور کامل و تمام عیار برنامه‌ریزی کرد و مشکلات زندگی هم فقط یک راه حل ندارند. و این چیز خوبی است. واقعیت این است که طرح‌های بسیاری برای زندگی شما هست که همگی آکنده از امید به خلق واقعیت خلاق و خوشایندی است که زندگی را ارزشمند می‌سازد. زندگی شما چیزی بی‌جان نیست، تجربه‌ای زنده است. خوشی شما ناشی از طراحی این تجربه و لذت بردن از تجربه است.

قالب بندی دوباره این پرسش که «وقتی بزرگ شدی، می‌خوای چکاره بشی؟» این است: «دوست داری در آینده به چه کسی تبدیل بشی؟» زندگی یعنی رشد و تغییر. زندگی ایستا نیست. رسیدن به مقصدی معین نیست. پاسخ دادن به پرسشی یک بار برای همیشه نیست. هیچ کس در واقع نمی‌داند که می‌خواهد چه باشد؛ حتی کسانی که در فرمی جلوی پزشک، وکیل یا مهندس بودن علامت زدند. اینها تنها پرسش های مبهمی در مسیر زندگی هستند. در هر قدم از راه، دنیایی پرسش وجود دارد. چیزی که مردم لازم دارند، روندی از طراحی است تا بدانند چه می‌خواهند، به چه کسی می‌خواهند تبدیل شوند و چطور زندگی دلخواه شان را طراحی کنند.

نظرات کاربران

قاصدک
۱۴۰۰/۰۸/۱۱

نمونه رو گوش دادم در مورد محتوای کتاب نظری ندارم چون هنوز کامل نخوندمش ولی چرا صوت نمونه یهو صداش کم میشه و بعد یهو صداش میاد بالا ؟!! (منظورم وقتی نیست ک مثلا نمونه 1 تموم شده بعد میره

- بیشتر
کاربر ۵۰۵۳۹۳۷
۱۴۰۱/۰۹/۰۸

این کتاب از بهترین کتاب هایی که تا الان نوشته شده،با این کتاب میشه فهمید به هرچیزی که هرآدمی بخواد میتونه برسه به هرچیزی چون به نوعی از قبل تصویر برنامه ریزی شده ای برای هدف طراحی میکنید و برای

- بیشتر
مریم عسگریان
۱۴۰۰/۱۱/۱۱

چرا صداش اینطوریه؟ درستش کنید . کم و زیاد میشه صوتش.

سهيل قهرمانی
۱۴۰۰/۰۵/۳۰

تبلیغات زیادی شده بود برای این کتاب !!!

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳۸٫۰ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۳۸٫۰ مگابایت