با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زیر آباژور خاک ‌گرفته

دانلود و خرید کتاب صوتی زیر آباژور خاک ‌گرفته

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زیر آباژور خاک ‌گرفته  نوشته  مکنزی کسیدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زیر آباژور خاک ‌گرفته

کتاب صوتی زیر آباژور خاک ‌گرفته داستانی نوشته مکنزی کسیدی است که با ترجمه سحر مرعشی و صدای فروغ حداد می‌شنوید. این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می گیرد.

داستان برق ‌آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

شنیدن کتاب صوتی زیر آباژور خاک ‌گرفته را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از شنیدن داستان کوتاه لذت می‌برید و به ادبیات داستانی علاقه دارید، کتاب صوتی زیر آباژور خاک ‌گرفته یک گزینه عالی برای شما است. 

بخشی از کتاب صوتی زیر آباژور خاک ‌گرفته

مادر کالوین پیش از آنکه برای شیفت شب از خانه خارج شود، او را به اتاقش فرستاد. معلم‌هایش باز شکایت کرده بودند که هنگام تمرین حساب سر جایش آرام ننشسته است و مربی بارنز او را که از دستوراتش پیروی نمی‌کرد، وادار کرده بود تا بینی‌اش را به دیوار زبر آجری فشار بدهد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴٫۳ مگابایت