با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه حرفه‌ای رانندگی کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای رانندگی کنیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای رانندگی کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای رانندگی کنیم

کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای رانندگی کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه حرفه‌ای رانندگی کنیم

 به صورت معمول اکثر انسان‌ها از خودروها در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنند. افراد زیادی هم هستند که تمایل به یاد گرفتن رانندگی دارند و البته رانندگی هم قوانین و مهارت‌های خاص خود را می‌طلبد. در این مقاله برای شما ۹ قانون و مهارت رانندگی را شرح می‌دهیم که به حرفه‌ای شدن رانندگی شما کمک می‌کند. 

شنیدن کتاب چگونه حرفه‌ای رانندگی کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند حرفه‌ای رانندگی کنند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی چگونه حرفه‌ای رانندگی کنیم

اگر در وسط جاده و خیابان زمانی که با سرعت نسبتا بالا رانندگی می کنید، تایر شما ناگهان دچار حادثه شود چه می کنید؟ شما باید بدانید که در این مواقع چه عکس العملی داشته باشید در غیر این صورت حوادث جدی پیش روی شما خواهد بود. در هنگام ترکیدن لاستیک آن هم در حرکت، در ابتدا هدف شما باید این باشد که ماشین را مستقیم به جلو برانید و در عین حال سرعت را هم کنید. یعنی ضمن حفظ تعادل، کنترل خودرو را آرام آرام و بدون شتاب زدگی به دست بگیرید و خودرو را متوقف کنید.

سعی کنید تا فرمان را به نوعی هدایت کنید که خودرو در مسیر مستقیم خود بماند، هرچقدر هم که خودرو سعی در منحرف شدن داشت سعی کنید تعادل را حفظ کنید و فرمان را رها نکنید.

خطرناک ترین کار در هنگام ترکیدن لاستیک چر خاندن و یا منحرف کردن خودرو به لاین دیگر است.

یکی از ترفند های رانندگی حرفه ای، عکس العمل شما در هنگام سر خوردن یا لیز خوردن خودرو است. فرض کنیم جاده لغزنده است و به ناگهان مثل ماشین شهر بازی لیز می خورید و یکراست به سمت گاردریل می رود. چه کار باید انجام دهید؟ مطمئنا هم با آن گاردریل یا خودرو های اطراف برخورد خواهید کرد. چشمان خود را به جاده بدوزید و به جای اینکه به گاردریل نگاه کنید به جایی نگاه کنید که باید می رفتید. از ترمز زدن در این شرایط خودداری کنید. برای کنترل خودرو در این شرایط باید یاد بگیرید و این آمادگی را داشته باشید که به هر سمتی که عقب خودرو چرخید شما هم فرمان خود را باید به همان سمت بچرخانید تا بتوانید خودرو را کنترل کنید.

کار دیگری که باید انجام دهید این است که با دقت سرعت خود را افزایش دهید که در نتیجه ی آن به چرخ های عقب نیرو وارد می شود و می توانید کنترل ماشین را در دست بگیرید، البته مشروط به اینکه پایتان را بیش از حد روی گاز نگذاشته باشید. وقتی ماشین روی مسیر مستقیم قرار گرفت و صاف شد به آرامی پایتان را روی ترمز قرار دهید و به خودتان آفرین بگویید. البته موارد متعددی و جود دارد که باید در این شرایط مد نظر داشته باشید که همگی بستگی به شرایط دارد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۱٫۸ مگابایت