با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه ترس پرواز را از بین ببریم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه ترس پرواز را از بین ببریم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه ترس پرواز را از بین ببریم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه ترس پرواز را از بین ببریم

کتاب صوتی چگونه ترس پرواز را از بین ببریم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای ندا پوریان می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه ترس پرواز را از بین ببریم

امروزه سفرهای پروازی از هر زمان دیگری بیشتر است. یکی از بهترین روش‌های مسافرت در مسافت‌های طولانی و میان مدت استفاده از هواپیماها است. اما با توجه به اینکه این وسیله نقلیه نسبت به سایر وسایل از سن کمتری برخوردار است، همواره ترس‌ها و نگرانی‌هایی به خصوص برای کسانی که کمتر از این وسیله استفاده کرده‌اند وجود دارد. اگر از پرواز می‌ترسید این کتاب به شما کمک می‌کند بر خود غلبه کنید.

شنیدن کتاب چگونه ترس پرواز را از بین ببریم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که ترس از پرواز دارند پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب صوتی چگونه ترس پرواز را از بین ببریم

وقتی که به پرواز فکر می کنید، دقیقا از چه چیزی می ترسید؟ آیا از اوج گرفتن ترس دارید یا از سقوط کردن؟ برای چند لحظه با خود روراست باشید و ترس های واقعی خود را بار دیگر با خود در میان بگذارید. همچنین توجه کنید که از چه قسمت های ترس شدید و از چه قسمت هایی ترس های خفیف تر دارید. به عنوان مثال افراد زیادی هستند که از محیط هواپیما و صندلی آن احساس ترس و خفگی دارند در حالی که افرادی از حضور در فرودگاه های شلوع متنفر و بیزارند. وقتی که ترس خود را شناختید به مرحله بعد بروید.

چه کارهایی اضطراب شما را کاهش میدهند؟

هنگامی که ترس های خود را شناختید، توجه کنید که چه کار هایی این ترس ها را در وجود شما کاهش میدهند. خود را در شرایط پرواز با هواپیما فرض کرده و کار های مختلفی از جمله کتابخوانی، جویدن آدامس، آواز خواندن زیر لب و… انجام دهید تا بدانید با کدام کار استرس و اضطراب شما پایین می آید.

با دانش به هواپیما وارد شوید

دانش در هر زمینه ای کمک کننده است، به خصوص که در این حوزه خاص داشتن اطلاعات بیشتر در خصوص وسیله پرنده طبق آمار ۷۰٪ الی ۸۰٪ استرس و ترس شما را کاهش خواهد داد. بیشتر ترس های با واژه “اگر” شروع میشود. “اگر همه چیز خوب پیش نرود”، “اگر موتور های هواپیما چک نشده باشند” , “اگر…”. این اگر ها در صورتی که اطلاعات خود را از پروسه ی پرواز بالا برید هرگز به ذهن شما ورود نخواهد کرد. به عنوان مثال اگر بدانید که در میان تمام وسایل نقلیه، هواپیما امن ترین وسیله نسبت به تعداد حمل مسافر در هر سفر است مطمئنا اضطراب شما کمتر خواهد شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶٫۳ مگابایت