با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آیین زندگی

دانلود و خرید کتاب صوتی آیین زندگی

۴٫۵ از ۸ نظر
۴٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آیین زندگی  نوشته  دیل کارنگی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آیین زندگی

کتاب صوتی آیین زندگی نوشته دیل کارنگی است که با ترجمه محمود امینی و صدای مهبد قناعت پیشه منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چگونه بر فشارهای روحی و نگرانی‌ها فایق آییم و زندگی را با نشاط آغاز کنیم.

درباره کتاب آیین زندگی

نویسنده درباره دلیل نوشتن این کتاب می‌گوید:

حدود سی و پنج سال پیش، در میان رفقا یکی از ناامیدترین و مغموم‌ترین افراد به شمار می‌رفتم؛ زیرا تنها وسیله‌نقلیه‌ام را برای گذران زندگی فروخته بودم. با اینکه چندان از رانندگی سررشته نداشتم و نمی‌توانستم آن وسیله را به خوبی برانم، نمی‌دانم چه دلیلی داشت که مدام می‌خواستم آن را بار دیگر داشته باشم. کار چندان باارزشی نداشتم، از این رو در یکی از محلات پایین شهر و در خانه‌ای محقر زندگی می‌کردم که در خیابان ۵۶ شهر نیویورک واقع شده بود؛ خانه‌ای که شبها را با هجوم سوسکها به صبح می‌رساندم. خوب به یاد دارم که هیچگاه نمی‌توانستم لباسهایم را به رخت آویز روی دیوار بیاویزم، زیرا می‌ترسیدم سوسک داخل آن برود. شاید برایتان باورکردنی نباشد ولی هر روز صبح که سر کار می‌رفتم، یکی دو تا سوسک در لباس و یا کفشم پیدا می‌کردم.

به دلیل زندگی سطح پایین و عدم توانایی خرید، همیشه غذاهای ارزان‌قیمت خریده و می‌خوردم، یا اینکه در رستوران‌های ارزان قیمت غذا صرف می‌کردم؛ جاهایی که در آنجا نیز حشرات همراهم بودند.

با درک این وضعیت و مشاهده چنان شرایطی همیشه ناراحت و غمگین بودم و زمانی که به خانه برمی‌گشتم، از ناراحتی و ناامیدی از زندگی سردرد می‌گرفتم. سردردهایم ناشی از امیدهای نافرجام، نگرانی از آینده، بدبختی و فلاکتی بود که داشتم. در واقع می‌شود گفت که یک بدبخت تمام عیار بودم و زندگی من داستان غم‌انگیزی داشت.

به یاد دارم که همه چیز می‌خواستم ولی چیزی به دست نمی‌آوردم، اما در عوض چیزی را نیز از دست نمی‌دادم. با شروع نوشتن تحولی در زندگی‌ام ایجاد شد و روزها علیرغم نداری و فقر، با روحیه به سرِکارم می‌رفتم. درآمد چندان خوبی نداشتم، با این حال آرزوهایم زیاد بود. در مدت کوتاهی نقل مکان کرده و به منطقه رابیکون رفتم. مردم آنجا انگار انسانهای نوپایی بودند که می‌خواستند صورت نوینی از زندگی را به رسم بکشند. با این اوصاف، تصمیم قطعی خود را گرفته بودم؛ تصمیمی که می‌توانست گزینه‌ای مهم در ترسیم زندگی آتیه من باشد. آنچه که به یاد داشتم این بود که در عرض سی و پنج سال گذشته مدام کار کردم، زندگی بسیار سخت و حقیرانه‌ای داشتم و ناامیدی با تمام قدرت تارهای عنکبوتین خود را بر زندگی و حیات روحی و روانی من گسترانیده بود. می‌خواستم خودم را تغییر دهم و بازیابم و از این زندگی رهایی یابم. 

تا اینکه دست به‌کار شدم و تغییرات را ایجاد کردم.

این کتاب مسیری تغییری است که نویسنده در پیش گرفته است و به شما کمک می‌کند به‌جای غرق شدن در اشتباهات او میان‌بر بزنید و به هدفتان برسید. 

با مطالعه این کتاب نیروی تازه‌ای برای مقابله با مشکلات زندگی در خود حس خواهید کرد. زندگی با تمام نمادهایش برایتان جدید جلوه خواهد کرد. شما به شرایطی سوق خواهید یافت که گویی تازه به دنیا آمده و قدرت آن را دارید که به نگرانی بگویید، متوقف باش! و لذت زندگی و زیستن را حس خواهید کرد. پس این کتاب را تا می‌توانید به دقت مطالعه کنید، شاید برایتان کاملاً مصداق نداشته باشد ولی مفید خواهد بود و توصیه می‌کنم به دیگران نیز هدیه کنید.

کتاب صوتی آیین زندگی نکته نظرات خاصی در رابطه با مسایل زندگی دارد و می‌تواند راهگشای شما باشد.

شنیدن کتاب آیین زندگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال تغییر زندگی‌شان هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Amir
۱۳۹۹/۱۲/۰۵

طبق معمول قیمت بالا، نوین کتاب گویا ناشر بی‌انصاف در مورد کتاب‌: دو فصل کامل 29 و 30 در فایلها موجود نیست، البته تقصیر ناشر صوتی نیست، مترجم کلا ترجمه نکرده، به هر حال کتاب ناقص است. کامل‌ترین ترجمه این کتاب مربوط

- بیشتر
melis
۱۳۹۹/۱۲/۲۳

کتابایی که منه تنبل چند بار خوندم یکیش این بود و دیگری چهار میثاق واقعا هر دوشونم گوینده هاشون عالی بود گوینده خیلی تاثیر داره

محمد شریفی
۱۴۰۰/۰۱/۱۲

صدای آقای قناعت پیشه واقعا عالیه بظنر من این کتاب صوتیش خیلی یهتره از متن من هر دو رو دارم هم صوتی و هم خود کتاب رو این کتاب مقدمه ی موفقیته!

Aida
۱۳۹۹/۱۲/۱۵

بعد از یکسال از ارسال این درخواست بالاخره گذاشتین😍 از کیه من دارم میگم اینو بذارید تو پشتیبانی گفتم تو اینستاگرام گفتم عالی بعد یکسال گذاشتین خیلی ممنون

مریم
۱۴۰۰/۰۱/۱۰

سلام.لطفا خود کتاب با همین ترجمه رو در طاقچه بزارید.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۳ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۲۸٫۲ مگابایت
زمان۱۳ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۲۸٫۲ مگابایت