با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تربیت کودک برای مغزی یکپارچه

دانلود و خرید کتاب صوتی تربیت کودک برای مغزی یکپارچه

۳٫۰ از ۱ نظر
۳٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تربیت کودک برای مغزی یکپارچه  نوشته  دنیل جی سیگل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تربیت کودک برای مغزی یکپارچه

کتاب صوتی تربیت کودک برای مغزی یکپارچه اثر دنیل جی. سیگل  با همکاری تینا پین برایسون راهنمایی برای پدران، مادران، و همه‌ کسانی است که به گونه‌ای با کودکان سر و کار دارند و کنارآمدن با بدقلقی‌ها، ناآرامی‌ها، ترس‌ها، پرخاشگری‌ها و هرگونه رفتارهای آزاردهنده، یا نگران‌کننده‌ کودکان، بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی روزانه‌ آنان است.

 درباره کتاب صوتی تربیت کودک برای مغزی یکپارچه

 دکتر دنیل جی. سیگل متخصص روانشناسی کودکان و استاد روانپزشکی بالینی دانشگاه کالیفرنیا، در کتاب تربیت کودک برای مغزی یکپارچه به شما می‌آموزد که چگونه با در نظر گرفتن ساختار مغزی کودکتان در هر دوره از زندگی، او را به شایستگی تربیت کنید و در طول این کار با راهنمایی‌های کاربردی این کتاب بتوانید بخش‌های مغزی او را باهم یکپارچه و هماهنگ سازید. 

هدف دکتر دنیل جی سیگل از نگارش کتاب تربیت کودک برای مغزی یکپارچه این است که به شما یاد بدهد چگونه از آن چه هر روز بین شما و فرزندانتان می‌گذرد، به عنوان فرصت‌هایی برای کمک به خودتان و به هر کودکی که به نحوی برای شما مهم است استفاده کنید.  

 شنیدن کتاب صوتی تربیت کودک برای مغزی یکپارچه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 والدین و مربیان و پرستاران کودک مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۹ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۳٫۹ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۷۳٫۹ مگابایت