با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پنگوئن‌ ها پرواز نمی‌ کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر

دانلود و خرید کتاب صوتی پنگوئن‌ ها پرواز نمی‌ کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پنگوئن‌ ها پرواز نمی‌ کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر  نوشته  زهره زاهدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پنگوئن‌ ها پرواز نمی‌ کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر

کتاب صوتی پنگوئن‌ ها پرواز نمی ‌کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر نوشته جیسون کتکی و ترجمه زهره زاهدی قوانین بشری را بیان می‌کند که به افراد مختلف کمک می‌کند تا زندگی خوب و موفقی برای خود بسازند. 

نسخه صوتی این کتاب را با صدای هوتن شاطری پور و کامبیز خلیلی می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی پنگوئن‌ ها پرواز نمی‌ کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر

کتاب صوتی پنگوئن ‌ها پرواز نمی‌کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر همانطور که از نامش پیداست به قوانین بشری اختصاص دارد. قوانینی که گاهی حتی نانوشته هستند اما همیشه و همه جا رعایت می‌شوند. به عنوان مثال هیچکس اولین روز هفته را دوست ندارد. همه از شنبه بدشان می‌آید. این در حالی است که اگر شغلی داشته باشید که آن را عاشقانه دوست بدارید، نظرتان نسبت به شنبه تغییر می‌کند. 

این کتاب با بیان این قوانین به ما کمک می‌کند تا زندگی خوب و موفقی برای خود بسازیم. زندگی که در آن محبوب باشیم، شغل خوبی داشته باشیم و آن را دوست بداریم و ... . این قوانین ممکن است با استناد به شواهد علمی ثبت شده باشند یا در اثر تجربه به دست آمده باشند. در هر صورت، نتیجه یکی است. این قوانین به ما کمک می‌کنند تا به موفقیتی که لیاقتش را داریم و انتظارش را می‌کشیم، دست پیدا کنیم. 

کتاب صوتی پنگوئن‌ ها پرواز نمی ‌کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری را به شنیدن کتاب صوتی پنگوئن‌ ها پرواز نمی‌ کنند + ۳۹ قانون نانوشته‌ دیگر دعوت می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۶٫۷ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۲۶٫۷ مگابایت