با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پرواز، دریا، صحرا (۲ زبانه)

دانلود و خرید کتاب صوتی پرواز، دریا، صحرا (۲ زبانه)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پرواز، دریا، صحرا (۲ زبانه)  نوشته  فریبا فصیحی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پرواز، دریا، صحرا (۲ زبانه)

کتاب صوتی پرواز، دریا، صحرا (۲ زبانه) مجموعه‌ای از گزین‌گویه‌های نویسنده داستان جاودانه شازده کوچولو، آنتون دوسنت اگزوپری است. 

این نویسنده‌ی خلبان به دلیل تماس بی‌واسطه‌اش با پرواز و دنیای آسمان روحی لطیف و شاعرانه داشت و داستان‌هایش به خصوص «زمین انسان‌ها» به نوعی بیانگر برداشت‌های معنوی او از پرواز‌ند. این کتاب با متن دو زبانه فارسی و انگلیسی منتشر شده است و آن را با ترجمه وحید کیان و صدای فریبا فصیحی و فرهاد اتقیایی می‌شنویم.

کتاب صوتی پرواز، دریا، صحرا (۲ زبانه) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب را به تمام دوست‌داران آثار اگزوپری پیشنهاد می‌کنیم.

درباره آنتوان دوسنت اگزوپری

آنتوان دوسنت اگزوپری در ۲۹ ژوئن ۱۹۰۰ در لیون فرانسه متولد شد. اگزوپری تا قبل از جنگ جهانی دوم، خلبان تجاری موفقی بود. با آغاز جنگ، به نیروی هوایی فرانسه آزاد در شمال آفریقا پیوست. اگزوپری دیداری با کودکی در آفریقا داشت. او با الهام از این دیدار، کتاب شازده کوچولو را نوشت. شازده کوچولو به بیش از سیصد زبان ترجمه شده و بارها مورد اقتباس تئاتری و سینمایی قرار گرفته است. آنتوان دو سنت اگزوپری در ۱۹۴۴ در حادثه‌ای که برای هواپیمایش رخ داد درگذشت. او بعد از مرگ به عنوان قهرمان ملی فرانسه شناخته شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۸٫۷ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۸٫۷ مگابایت