با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم اثر موسسه HTeBooks

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم  نوشته  موسسه HTeBooks  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم

کتاب صوتی چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم توسط موسسه HTeBooks گردآوری شده است.  این کتاب از مجموعه کتاب‌های خودیاری شرکت HTeBooks است که آرمین فیروزگاه ان را ترجمه کرده است. از جمله نکات بسیار قابل توجه این کتاب‌های خودآموز، کوتاه و کاربردی بودن آنهاست.

درباره کتاب صوتی چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم

 کتاب صوتی چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم مجموعه‌ای ساده از راهکارها برای افرادی است که هنوز استعدادها و موهبت‌های ذاتیِ خود را کشف نکرده‌اند.

سادگی و کوتاهی نکات ارائه شده در این کتاب انگیزهٔ شما برای بکار بستن آن‌ها را بالا می‌برد. کتاب پیش رو دربرگیرندهٔ ۱۰ فصل است که هر فصل شامل مثال‌ها و نکات کلیدی برای کشف توانایی‌های شما است.

سفر با این کتاب با خودشناسی و ایجاد افکار مثبت شروع می‌شود و به هنر گوش دادن، پرورش استعدادها و ایمان به خود می‌رسد و در نهایت شما نکاتی را دربارۀ آزمودن توانایی‌ها و استعداهای خود خواهید آموخت.

شنیدن کتاب چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

برای همه ما آشنایی با توانایی‌ها و استعدادهایمان و پرورش آنها، بسیار مهم است. دانستن توانایی‌ها به طور واقع‌بینانه و دور از اغراق می‌تواند به ما کمک کند تا در زندگی خود موفق تر عمل کنیم و کارهایی را برگزینیم که مناسب ما است. شنیدن کتاب چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم را به همه کتابخوان‌ها به ویژه جوانانی که در آستانه انتخاب رشته تحصیلی، شغل و کارآفرینی قرار دارند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۹٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۹٫۵ مگابایت