دانلود کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم) اثر مولانا جلال‌الدین محمد بلخی مولوی با صدای ساعد باقری | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم) اثر مولانا جلال‌الدین محمد بلخی مولوی

دانلود و خرید کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم)

۴٫۴ از ۲۰ نظر
۴٫۴ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم)  نوشته  مولانا جلال‌الدین محمد بلخی مولوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم)

کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم) اثر بی‌نظیر و جاودانه از مولانا جلال‌الدین محمد بلخی است. در کتاب مثنوی معنوی (دفتر پنجم) ما با عمیق‌ترین اندیشه‌های عارفانه مولانا در قالب اشعاری خواندنی رو به رو هستیم.

شنیدن نسخه‌ی صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم) با صدای ساعد باقری، لطف و حلاوتی دو چندان دارد.

درباره‌ی کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم)

مثنوی معنوی (دفتر پنجم) شامل عمیق‌ترین اشعار عرفانی است که تا به حال خوانده‌اید. ورود عرفان به شعر با سنایی آغاز شد، با عطار رشد کرد و با مولانا به اوج خود رسید. مولانا مثنوی معنوی را در شش دفتر و بیست و هفت‌هزار بیت سروده است. در مثنوی معنوی حکایات بسیاری را آورده است و با استفاده از تمثیل‌های دلنشین مقصود و پیام خود را رسانده است. مثنوی معنوی مولانا در شش دفتر تنظیم شده است. مثنوی معنوی (دفتر پنجم) هم مانند آثار دیگر مولانا دارای قصه‌ها و داستان‌هایی زیبا در پی رساندن مفاهیم و مقصود عرفانی است.

کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به شعر و ادبیات علاقه دارید و اگر دوست دارید با عرفان مولانا آشنا شوید، کتاب صوتی مثنوی معنوی (دفتر پنجم) را انتخاب کنید تا روحی تازه به روزهایتان ببخشید.

درباره‌ی مولانا

مولانا جلال الدین محمد بلخی در سال ۶۰۴ ه.ق در بلخ متولد شد. اما چندسال بعد، کمی پیش از زمانی که مغولان به ایران حمله کردند، و به دلیل مشکلی که پدرش بهاولد با دستگاه سلطنتی داشت، به قونیه مهاجرت کردند. مولانا آنجا بزرگ شد و شیخ شهر شد. برای خودش دستگاهی و مجالس وعظ و ارشاد و درسی ترتیب داد. به همین دلیل هم بود که از سفر رفتن به شیوه‌ی عرفا معاف شد و در عوض، پیری که او را به عالم عرفان کشاند، یعنی شمس در جستجو و طلب او به سفر رفت و او را یافت. شمس و مولانا مدتی را با یکدیگر روزگار گذرانیدند و در همان هنگام بود که عمیق‌ترین تحولات روحی در مولانا رخ داد و او را به چیزی بدل کرد که امروزه می‌شناسیم. مولانا به جز مثنوی معنوی آثار دیگری هم دارد. فیه ما فیه که مجموعه‌ای از تقریرات او است. پاسخ‌های او به پرسش‌های گوناگون اخلاقی، عرفانی، شرح و تفسیر آیات و احادیث و ... مکتوبات مولانا که نامه‌های او برای امور جاری زندگی مریدان و آشنایان بوده. مجالس سبعه که خطابه‌ها و موعظه‌های اوست و دیوان اشعار که شامل شورانگیز ترین غزلیات مولانا است. مولانا در سال ۶۷۲ ه.ق در قونیه درگذشته است.

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای ساعد باقری

مشاهده همه

سایر کتاب‌های انتشارات نیستان هنر

مشاهده همه

نظرات کاربران

کاربر 2964916
۱۴۰۰/۰۵/۱۸

سلام خیلی بی نظیر و عالی است هم اشعار مولانا خیلی خوب است و زندگی ساز و زندگی بخش است و هم صدای بی نظیر و صدای گرم و آرامش بخش آقای ساعد باقری عالی است و با عشق و

- بیشتر
Mohamad
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

بسیار آموزندست توضیحات استاد باقری ، با تشکر و آرزوی شادمانی و سلامتی

alireza farzanpoor
۱۴۰۱/۰۵/۲۸

این کتاب صوتی با صدای آقای ساعد باقری محشره. از آقای باقری و عوامل تهیه کننده این اثر صوتی کمال تشکر را دارم. علاوه بر گویش فوق العاده و جذاب جناب باقری ، یکی از مزایای بسیار بزرگ این کتاب صوتی

- بیشتر
کاربر ۴۰۳۳۸۳۱
۱۴۰۲/۰۵/۲۹

خوانش بسیار حرفه ای و دقیق آقای باقری ، لذت از مثنوی را دو چندان کرده و این اثر گرانبها را برای نسل‌های بعد نیز حفظ می کنند . توضیحات خارج از متن آقای باقری نیز بسیار مفید است که

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۱۸,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۲۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۷۳٫۵ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۱۱۸,۰۰۰تومان
زمان۲۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۷۳٫۵ مگابایت